ایران جانبی

آبروریزی بادیگارد سابق سوپراستار سینما + فیلم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 196884
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
شاخص : پلیس با استفاده از تور ماهیگیری و طناب، بادیگارد سابق سوپراستار سینمای هند را که موجب آشوب در یکی از خیابان‌های این کشور شده بود، دستگیر کرد.

به گزارش شاخص نیوز، حدود چند ماه پیش بود که سوپر‌استار سینمای هند، سلمان خان با زدن سیلی به یکی از بادیگارهای خود به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. اما این بار یکی از بادیگاردهای سابق او با به آشوب کشیدن یکی از خیابان‌های هند خبرساز شد.


بیشتر بخوانید: لحظه سیلی زدن بازیگر مشهور بالیوود به بادیگاردش +فیلم


” آناس کیورشی” که بدلیل مصرف استروئید دچار اوردوز شده بود، روز پنجشنبه پس از درگیر شدن با افراد محلی در منطقه مرادآباد هند توسط مأموران پلیس دستگیر شد. آناس در حالی که پیراهن خود را از تن درآورده بود در وسط خیابان اقدام به ایجاد سر و صدا کرد و سپس با پرتاب آجر، شیشه چند خودرو را شکست. پلیس پس از دریافت گزارش این حادثه در محل درگیری حاضر شد و تلاش کرد تا این جوان را دستگیر کند.

مأموران پلیس پس از آنکه نتوانستند بصورت عادی این جوان را دستگیر کنند برای دستگیری او متوسل به تور ماهیگیری و طناب شدند. آناس پس از بازداشت ابتدا برای درمان توسط مأموران پلیس  به بیمارستان منتقل شد. در ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه بازداشت این مرد جوان را نشان می‌دهد. همچنین در این ویدئو آناس پس از بازداشت توسط پلیس در حالی که در بیمارستان بستری شده است، دیده می‌شود.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام /۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار