آب گل آلود بر سر سفره مردم معلم کلایه/ مسئولین پاسخگو نیستند؟! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 78457
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲:۱۷
شاخص : یکی از اهالی شهر معلم کلایه در تماس با دفتر پایگاه خبری تحلیلی شاخص نیوز، از وضعیت نامساعد آب آشامیدنی و بی توجهی مسئولین ذیربط نسبت به حل مشکل مذکور اعلام نارضایتی کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، صبح امروز یکی از اهالی شهر معلم کلایه در تماس با دفتر پایگاه خبری تحلیلی شاخص نیوز، از وضعیت نامساعد آب آشامیدنی و بی توجهی مسئولین ذیربط نسبت به حل مشکل مذکور اعلام نارضایتی کرد.

وی با بیان این‌که حدود ۲ ماه است آب شرب شهر معلم کلایه قابل مصرف نیست، افزود: متاسفانه در این شهر  از زمانی‌که  لوله کشی گاز انجام شده  در زمینه آب آشامیدنی  با مشکلاتی روبرو هستیم و این به طوری است که یا آب کلا قطع است و در صورت داشتن آب  تا یک ساعت گل‌آلود است.

این شهروند بیان کرد: تا به امروز اهالی این شهر مشکل ۵۰ درصدی در آب شرب داشتند اما از بامداد امروز آب آشامیدنی به هیچ وجه قابل استفاده نیست.

وی افزود: در پی گلایه بنده از گل‌آلود بودن  آب از مسئولین مرتبط با این پاسخ مواجه شدم که بعد از گل‌آلود بودن آب صاف می‌شود.آیا این منطقی است در حالیکه این آلودگی علاوه بر خسارات مالی ممکن است موجب انتقال هزار نوع بیماری شود.

 

photo_2015-10-31_13-31-03

این شهروند ابراز کرد: بی اطلاعی پیمان‌کارانی که به پروژه گاز رسانی مشغول بودند عامل این مشکل است و زمانی‌که ما علت را از اداره آب جویا شدیم اظهار کردند که ما نقشه ای از مسیر انشعابات شهری نداریم و از مسیر لوله‌ها بی خبر هستیم.

چرا مسئولین اداره آب باید از مسیر انشعابات شهری بی خبر باشند؟؟!

وی بیان کرد: اگر مسئولین نسبت به وظایف در حیطه کاری خود احساس مسئولیت داشته باشند چرا نباید با همکاری اداره گاز مانع چنین مشکلاتی شوند که اکنون با شکستن لوله‌های آب؛ شهر ما علاوه بر مشکل کم‌آبی با مشکل آلودگی آب نیز مواجه باشد.

این شهروند افزود: با وجود ۴ دستگاه تصفیه آب در مرکز ملک‌دشت برای تصفیه آب شهری چرا آب شهری ما باید آلوده باشد؟ چرا باید آب آلوده وارد لوله‌های خانگی شود.

photo_2015-10-31_13-31-23

در ادامه پایگاه خبری تحلیلی شاخص نیوز، آماده انتشار پاسخ مسئولین ذیربط می باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار