آتش‌سوزی تالار نور مهار شد+فیلم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 63879
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۲۶
معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین:
شاخص : معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: آتش‌سوزی ناشی از مواد اشتعال‌زای روغنی در تالار نور مهار شد.

قدیر موسی‌خانی، معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص با آتش سوزی تالار نور واقع در چهارراه عمران شهر قزوین اظهار کرد: این حادثه در آشپزخانه بیرون‌بر تالار بوده است؛ وسعت چندانی نداشته و فقط دودگرفتگی ناشی از روغن بوده است که محل را پر کرده بود.

وی در ادامه گفت: حادثه آتش‌سوزی در ساعت ۲۳ و ۱۶ دقیقه شب گذشته به سازمان اطلاع داده شد و تیم‌های آتش‌نشانی همزمان از سه ایستگاه شهید بابایی، نواب صفوی و غیاث‌آباد به محل اعزام شده و ساعت ۲۳ و ۱۹ دقیقه در محل حاضر شده و از گسترش آن جلوگیری کردند.

این مسئول علت حادثه را مواد اشتعال‌زای روغنی دانست و عنوان کرد: شدت این دودگرفتگی در حدی بود که سالن کناری (سالن مراسمات) را نیز در برگرفته بود.

موسی‌خانی افزود: بعد از به موقع رسیدن همکاران آتش‌نشانی و اطفاء حریق برای امنیت و ایمنی بیشتر؛ مهمانان سالن مراسمات که جشن عروسی داشتند را تخلیه کرده تا مشکل خاصی پیش نیاید.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین در رابطه با رعایت موارد ایمنی برای جلوگیری از آتش‌سوزی به خصوص در اماکن عمومی و تجمعی تاکید کرد: به علت تردد و ازیاد جمعیت در این اماکن این سازمان‌‎ها باید با همکاری کارشناسان سازمان آتش‌نشانی دستور‌العمل‌های لازم را گرفته تا در خصوص چنین مشکلاتی بتوانند با اقدامات لازم از کسترش حوادث جلوگیری کنند.

فیلم ارسالی یکی از کاربران از حادثه آتش سوزی رستوران نمونه

مطالب مرتبط

4 پاسخ به “آتش‌سوزی تالار نور مهار شد+فیلم”

 1. دامادمراسم گفت:

  سلام واقعامتاسفم براى مسولین این هتل این سانحه موجب خراب شدن عروسى بنده شدهمچنین ازقسمت خانمهاهمه بالباس نامناسب مجبوربه ترک هتل شدند…چه کسى جوابگوى خراب شدن بهترین شب زندگى حقیرهست؟؟

 2. همشهری گفت:

  سلام
  واقعا با شنیدن این خبر متاسف شدم
  به نظرم برید ادعای خسارت کنید
  بهترین شب زندگی هر فرد شب عروسیه

 3. ساجده گفت:

  سلام ضمن عرض همدردی به خاطر فاجعه رخ داده …..
  از طرف فامیلای عروس

 4. ساجده گفت:

  سلام ضمن عرض همدردی به خاطر فاجعه رخ داده …..
  از طرف فامیلای عروس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار