آتش‌سوزی منزل مسکونی در خیابان دستغیب قزوین+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158777
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
شاخص : فرمانده شيفت ايستگاه شماره 2 سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت: با تلاش و سرعت عمل آتش‌نشانان حريق انباري منزل مسکوني در خيابان دستغيب قزوين اطفاء شد.

بهبودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: پیرو تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۸ و ۲۱ دقیقه صبح روز شنبه ۲۸ بهمن ماه سال ۱۳۹۶، از وقوع آتش سوزی یک باب منزل مسکونی واقع در خیابان دستغیب خبر داده شد که بلافاصله ستاد فرماندهی این سازمان آتش نشانان ایستگاه های شماره ۲ شهید بابایی و هفت غیاث آباد را با ۳ دستگاه خودرو ویژه اطفاء حریق به محل حادثه رهسپار کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در کمتر از یک دقیقه به محل حریق افزود : درجریان این حادثه قسمتی از حیاط خلوت این واحد مسکونی واقع در طبقه همکف طعمه حریق شده بود که آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل با قطع جریان برق و گاز نسبت به ایمن سازی صحنه حادثه اقدام و با استفاده از نردبان آتش نشانی،دستگاه تنفسی و تجهیزات ویژه اطفاء حریق خود را به کانون حریق رساندند و با حداقل خسارت ممکن، نسبت به اطفاء شعله‎های سرکش آتش اقدام و از سرایت حریق به سایر قسمت ها وبروز خسارات بیشتر جلوگیری کردند.

بهبودی در ادامه با اشاره به دود گرفتگی شدید محل حادثه و نمای ساختمان تصریح کرد؛ نیروهای عملیاتی پس از جداسازی وسایل حریق زده و اطمینان کامل از خاموش شدن آتش نسبت به تنظیم گزارش حادثه اقدام کرده و به ماموریت خود پایان دادند.

گفتنی است؛ در این حادثه خوشبختانه به هیچ کس آسیبی نرسید و علت بروز آتش سوزی نیز از سوی کارشناسان واحد بررسی علل حریق این سازمان در دست بررسی می باشد.

انتهای پیام/۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار