آتش سوزی انبار گاوداری فارسیان، با تلاش ۳ ساعته آتش نشانان قزوین مهار شد
کد خبر: 105609
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸
رئیس ایستگاه شماره 1 سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین خبر داد:
شاخص : در جریان عملیات آتش سوزی انبار یک گاوداری در جاده فارسیان قزوین، طی 3 ساعت عملیات، 11 آتش نشانان قزوینی با 4 خودروی اطفاء حریق، شعله های آتش را مهار کردند.

به گزارش شاخص نیوز: محمد چگینی، رئیس ایستگاه شماره ۱ سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین گفت: در جریان عملیات آتش سوزی انبار یک گاوداری در جاده فارسیان قزوین، طی ۳ ساعت عملیات، ۱۱ آتش نشانان قزوینی با ۴ خودروی اطفاء حریق، شعله های آتش را مهار کردند.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی افزود: طی تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روز جمعه مورخه بیست و هشتم خرداد ماه، از مشاهده دود و آتش سوزی انبار گاوداری در جاده فارسیان قزوین خبر داده شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۱ و ۲ و ۳ این سازمان به محل حادثه اعزام و مشاهده کردند، انبار مملو از کاه طعمه حریق شده و با توجه به سرعت وزش باد، آتش سوزی به سرعت در حال گسترش است.

چگینی اظهار کرد: ۱۱ نیروی آتش نشان بهمراه ۴ خودروی آتش نشانی، با سرعت عمل و استفاده از تجهیزات تنفسی و اطفاء حریق وارد انبار شده و نسبت به خاموش نمودن آتش اقدام و از سرایت شعله های آتش به نقاط دیگر جلوگیری نمودند.

وی در پایان ضمن اعلام بررسی علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین از شهروندان خواست تا با رعایت موارد ایمنی از بروز این گونه حوادث جبران ناپذیر جلوگیری نمایند.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار