آتش سوزی خودروی مینی بوس در میدان سردارارن قزوین+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 156741
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
معاون عمليات آتش نشانی قزوین خبرداد
شاخص : معاون عمليات سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت: با اقدام به موقع آتش نشانان حریق یک دستگاه مینی بوس پارک شده در میدان سرداران قزوین اطفاء شد.

قدیر موسی خانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: پیرو تماس شهروندان با ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی قزوین در ساعت ۶ و ۲۹ دقیقه روز دوشنبه ۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۶؛ از وقوع حریق در یک دستگاه خودروی مینی بوس خبر داده شد که بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی قزوین آتش نشانان ایستگاه شماره ۲ شهید بابایی و هفت شهید مفتح را به محل حادثه واقع در بلوار شهید بهشتی ـ ضلع شمال غربی میدان سرداران رهسپار کرد.

وی درباره این حادثه گفت: در کمتر از ۲ دقیقه پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ اولین گروه عملیاتی خود را به محل حریق رسانده و مشاهده گردید یک دستگاه خودروی مینی بوس پارک شده در کنار خیابان طعمه حریق شده و از تمام قسمتهای اتاق آن شعله های آتش زبانه می کشد.

موسی خانی تصریح کرد: ناجیان ۱۲۵ بدون معطلی و با استفاده از تجهیزات ویژه اطفاء حریق و کشیدن چندین بند لوله آبرسان، از ۲ جهت مختلف اقدام به مهار آتش کرده و موفق شدند در کمترین زمان ممکن شعله های سرکش آتش را مهار و از افزایش خسارت و سرایت حریق به سایر نقاط خودرو جلوگیری کنند.

این مقام مسوول علت بروز این حادثه را از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی اعلام کرد و افزود: خوشبختانه دراین حادثه به هیچکس آسیبی نرسید و آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل و تحویل خودرو به مالک و عوامل انتظامی حاضر در محل به ماموریت خود پایان دادند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار