آثار باقیمانده از شهدا جزء آثار ملی و متعلق به جامعه است
کد خبر: 107086
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با بیان اینکه آثار باقیمانده از شهدا جزء آثار ملی و متعلق به جامعه است، گفت: توجه به ایثار و شهادت منجر به ترویج این فرهنگ در جامعه می شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، فریدون همتی دیروز در جلسه شورای فرهنگ ایثار و شهادت که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: توجه به ایثار و شهادت منجر به ترویج این فرهنگ در جامعه می شود و آثار باقیمانده از شهدا جزء آثار ملی و متعلق به جامعه است.

استاندار قزوین با تاکید بر اینکه از طرح ها و ایده های نو، اثرگذار و خلاق در حوزه تقویت فرهنگ ایثار و شهادت استقبال می کنیم، تصریح کرد: برای موفقیت بیشتر باید متناسب با شرایط مختلف، قدرت سیاست‌گذاری درست و هدایتگری داشته باشیم.

این مسئول در ادامه گفت: نوآوری، تفکر دائمی و کمک گرفتن از نخبگان، افراد حقیقی و حقوقی از جمله موارد تاثیر گذار در این فرهنگ هستند.

همتی اعلام کرد: ۲ هزار هیئت مذهبی و ۳۵۰ انجمن فرهنگی و مساجد در استان وجود دارند که توسعه آن کمک به سزایی در رسیدن به اهداف می کند.

وی عنوان کرد: مسئله شهدا و ایثارگران در دفاع مقدس عنوان روح، فرهنگ، جهاد و شهادت طلبی است.

ایوب رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار هم در این جلسه بر ضرورت حفظ آثار شهدا تاکید کرد و افزود:در خصوص نحوه نگهداری مناسب این آثار می بایست دقت لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار