ایران جانبی

آخرین اخبار از هزینه سفر به عتبات بعد از چند برابر شدن قیمت بلیت هواپیما - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 195047
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
شاخص : رضایی گفت: بر اساس قرارداد منعقد شده با شرکت هواپیمایی، هزینه سفر به عتبات عالیات در ماه محرم هیچ تغییری نمی‌کند.

به گزارش شاخص نیوز، با توجه به ماه محرم و در پیش بودن اربعین حسینی نرخ بلیت‌های سفرهای هوایی کربلا روز به روز عجیب‌تر و گران‌تر می‌شود. چند برابر شدن بلیت‌های هوایی سفر عتبات عالیات در این بازه زمانی نمایانگر سوء استفاده برخی از سودجویان از مشتاقان زیارت کربلا و اعتاب مقدسه است.


بیشتر بخوانید: روادید زائران کربلا از امروز حذف شد/ دریافت ارز زائران اربعین در داخل ایران


درباره همین موضوع اکبر رضایی معاون سازمان حج و زیارت اظهار کرد: بر اساس قرارداد منعقد شده با شرکت هواپیمایی، هزینه سفرهای هوایی به عتبات عالیات در ماه محرم هیچ تغییری نخواهد کرد.

او افزود: این قیمت‌های چند برابری مربوط به سامانه‌ها و دفاتر فروش بلیت‌های هوایی است که به صورت تک فروشی اقدام به فروش بلیت هوایی عتبات می‌کنند.

معاون سازمان حج و زیارت درباره قیمت‌ بلیت‌های هوایی و زمینی سفر به عتبات گفت: قیمت اعزام هوایی از مبدأ تهران حداکثر ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و حداقل ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است؛ همچنین قیمت اعزام زمینی از مبدأ تهران حداکثر ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و حداقل یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

رضایی بیان کرد: زائران سفر به عتبات باید برای ثبت نام از طریق دفاتر مجاز سازمان حج و زیارت اقدام کنند.

انتهای پیام/۹۰۰

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار