آخرین اقدامات کمیته ویژه درباره حمله تروریستی به پارلمان + جزئیات - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 140830
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
شاخص : عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی آخرین اقدامات کمیته ویژه مجلس برای بررسی ابعاد حمله تروریستی به پارلمان را تشریح کرد.

به گزارش شاخص، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین اقدامات کمیته ویژه مجلس برای بررسی حادثه تروریستی ۱۷ خردادو حمله تروریست‌ها به پارلمان، گفت: پس از وقوع حادثه تروریستی در روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در مجلس و حمله تعدادی از عناصر گروهک تروریستی داعش به دفتر ملاقات مردمی نمایندگان، کمیته ویژه‌ای برای پیگیری ابعاد این حادثه تلخ در پارلمان تشکیل شد.

وی با بیان اینکه ارکان حفاظتی و حراستی مجلس تمهیدات ویژه‌‌ امنیتی بهتری برای حراست و حفاظت از اماکن مجلس انجام داده‌اند، افزود: در کمیته ویژه‌ای که به‌منظور بررسی ابعاد حادثه تروریستی مجلس در پارلمان تشکیل شده، تاکنون جلسات مکرری با حضور شاهدان عینی، مسئولان حفاظت مجلس و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی برگزار شده است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با تأکید بر اینکه “در حال حاضر مشغول بررسی مدارک و شواهد به‌دست آمده از دوربین‌های مداربسته و اظهارات شاهدان عینی ماجرا هستیم”، اظهار داشت: قرار است در کمیته بررسی حادثه تروریستی مجلس، گزارشی از نتایج تحقیقات آماده و به هیئت‌رئیسه پارلمان ارائه کنیم که به‌زودی این کار انجام می‌شود.

به گزارش تسنیم، در روز چهارشنبه (۱۷ خرداد) ۳ تروریست در حمله‌ای انتحاری وارد ساختمان دفتر مراجعات مردمی نمایندگان مجلس شدند که بر اثر آن ۱۷ نفر از جمله جمعی از نیروهای حفاظت سپاه پاسداران و کارمندان مجلس شورای اسلامی و نیز تعدادی از مردم به شهادت رسیدند.

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار