آخرین قیمت میوه و تره‌بار در بازار قزوین+جدول قیمت‌ها - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 166905
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۴:۰۱
رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین اعلام کرد
شاخص : رییس اتحادیه میوه فروشان استان آخرین قیمت میوه و تره‌بار در بازار قزوین را اعلام کرد.

حبیب صادقی پور رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به آخرین نرخ میوه و تره بار در قزوین اظهار کرد: موز کیلویی ۶۰۰۰ تومان  تا ۶۵۰۰ هزار تومان و هم چنین شلیل کیلویی ۶۰۰۰ تومان تا ۸۰۰۰ هزار تومان در بازار قزوین عرضه می‌شود.

وی افزود: طالبی هر کیلو ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰  تومان و هندوانه کیلویی ۲۰۰۰ تا ۲۲۰۰ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

این مسوول یا بیان اینکه سیب گلاب هنوز در بازار استان توزیع نشده است افزود: سیب سنتی کیلویی ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان عرضه می‌شود.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان عنوان کرد: گوجه سبز کیلویی ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان، زردآلو ۴۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان، توت فرنگی از ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان در بازار استان قیمت‌گذاری شده است.

صادقی‌پور ابراز کرد: آلبالو کیلویی ۸ هزار تومان و گیلاس کیلویی ۱۰ هزار تا ۲۲ هزار تومان  در بازار استان به خریداران عرضه ‌می‌شود.

وی در رابطه با قیمت سبزیجات بیان کرد: سبزی خوردن کیلویی ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان ، سیب زمینی ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان و پیاز ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ تومان در اختیار مردم استان قرار می‌گیرد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان تشریح کرد: کاهو ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان در بازار عرضه و کدو ۲ هزار تومان در هرکیلو به فروش می‌رسد.

صادقی‌پور در ادامه اضافه کرد: هویج ۲۰۰۰ تومان در هر کیلو و باقالی کیلویی ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان در بازار میوه و تره بار استان عرضه می‌شود.

این مسوول با اشاره به فروان شدن خربزه در هفته‌های آینده ، عنوان کرد: خربزه در حال حاضر کیلویی ۳۵۰۰ و  فلفل دلمه کیلویی ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان در بازار به مشتریان ارائه می‌شود.

وی  با بیان اینکه در حال حاضر تنها انگور یاقوتی در بازار موجود است، اضافه کرد: قیمت این انگور کیلویی ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان است.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان بیان کرد: سیر پاک کرده و بدون ساقه کیلویی ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان در بازار استان عرضه می‌شود.

 

انتهای پیام /۱۰۰۷

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار