آخرین نرخ میوه و سبزیجات در بازار قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 174109
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱:۳۱
رییس اتحادیه میوه‌فروشان اعلام کرد
شاخص : رییس اتحادیه میوه فروشان آخرین نرخ میوه و سبزیجات در بازار اعلام کرد.

حبیب صادقی پور رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، با اشاره به آخرین نرخ میوه و تره بار در قزوین اظهار کرد: سیب پائیزه کیلویی ۵۰۰۰ تومان تا ۱۰۰۰۰ تومان و موز کیلویی۱۰۰۰۰ تومان تا ۱۱۰۰۰تومان در بازار قزوین عرضه می‌شود.

وی افزود: انگور بی دانه کیلویی۵۰۰۰ تومان تا ۸۰۰۰ تومان و انگور شاهرودی کیلویی ۶۰۰۰ تومان تا ۷۰۰۰ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین بیان کرد: گوجه در بازار قزوین ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان قیمت گذاری شده و خیار هم با قیمت ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

وی با اشاره به افزایش قیمت هلو در بازار قزوین گفت: امروز هلو کیلویی ۴۰۰۰ تومان تا ۸۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد و هندوانه کیلویی ۸۰۰ تومان تا ۱۰۰۰ تومان عرضه می‌گردد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین، گفت: شلیل مغان ۷۰۰۰ تومان ۱۰۰۰۰تومان وهلو شمس امروز در بازار استان کیلویی ۹۰۰۰ تومان‌ تا ۱۲۰۰۰ تومان و همچنین فلفل دلمه نیز کیلویی۴۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

وی بیان کرد: هلو انجیری امروز در بازار قزوین کیلویی ۴۰۰۰ تا ۹۰۰۰ تومان است و پیاز نیزکلیویی ۲۲۰۰تومان است و سیب زمینی کیلویی ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان درقزوین به فروش می‌رسد.

صادقی پور اضافه کرد:کدو با قیمت ۲۵۰۰ تومان  و بادمجان هم کیلویی ۲۵۰۰ تومان و هویج نیز کیلویی ۳۵۰۰ تومان تا ۴۰۰۰ تومان در بازار به فروش می رسد.

وی گفت: قیمت سبزیجات در استان از۴۰۰۰ تومان تا ۳۵۰۰ تومان عرضه می شود و همچنین کاهو هم کیلویی ۲۵۰۰ تومان  تا ۳۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین افزود:ذغال اخته کیلوی ۱۲۰۰۰ تومان تا ۱۷۰۰۰تومان و آلو شبرنگ کیلوی ۷۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان است و سبزی آشی نیز کیلویی ۲۵۰۰ تومان تا ۳۰۰۰ تومان در بازار عرضه میگردد.

صادقی پور ادامه داد:خربزه کیلویی ۲۰۰۰ تومان تا۳۰۰۰ تومان است.و همچنین لیمو ترش هم کیلویی ۱۰۰۰۰تومان تا ۱۳۰۰۰ تومان و آناناس هم کیلویی ۲۵۰۰۰تومان به فروش می‌رسد.

وی افزود: خیار چنبردر بازار قزوین کیلویی ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰  تومان عرضه می‌گردد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین گفت: طالبی کیلویی ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰تومان است و همچنین ذرت مکزیکی کیلویی ۳۰۰۰ و ذرت معمولی کیلویی ۲۵۰۰تومان و سیر خشک کیلویی ۸۰۰۰ تومان ولیموشیرین کیلویی ۶۰۰۰تومان تا۷۰۰۰ تومان به فروش می رسد.

صادقی پوراضافه کرد: نارنگی سبز کیلویی۴۰۰۰ تومان تا ۷۰۰۰تومان و گلابی نیز کیلویی ۱۷۰۰۰ تومان وفلفل خوارکی کیلویی ۷۰۰۰تومان تا ۸۰۰۰ تومان در بازار عرضه می‌گردد

رییس اتحادیه میوه فروشان استان در پایان خاطرنشان کرد: قیمت‌های اعلام شده مربوط به بازار میوه و تره بار است و فروشگاه‌های خارج از این حوزه و یا در خیابان‌ها نرخ‌های متفاوتی دارند.

 

انتهای پیام /۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار