آخرین نرخ میوه و سبزیجات در بازار قزوین/ موز همچنان صدرنشین است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 176920
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۳:۰۹
شاخص گزارش می‌دهد؛
شاخص : رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین آخرین نرخ میوه و سبزیجات در بازار قزوین را اعلام کرد.

حبیب صادقی پور رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، با اشاره به آخرین نرخ میوه و تره بار در قزوین اظهار کرد: سیب پائیزه کیلویی ۵۰۰۰تومان تا۱۰۰۰۰ تومان و انار کیلویی  ۵۰۰۰ تومان تا ۸۰۰۰تومان در بازار قزوین عرضه می‌شود.

وی افزود: انگور شیرازی کیلویی ۸۰۰۰تومان و انگور شاهرودی کیلویی ۷۰۰۰ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین بیان کرد: گوجه در بازار قزوین ۴۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده و خیار هم با قیمت ۴۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

وی با اشاره به افزایش قیمت گلابی در بازار قزوین گفت: امروز گلابی کیلویی ۱۰۰۰۰ تومان تا ۱۳۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد و خرمالو کیلویی ۵۰۰۰تومان تا ۷۰۰۰ تومان عرضه می‌گردد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین، گفت: لیموشیرین کیلویی ۴۰۰۰ تومان ۶۰۰۰ تومان ولیمو ترش امروز در بازار استان کیلویی ۱۰۰۰۰ تومان‌ تا ۱۳۰۰۰ تومان و همچنین فلفل دلمه نیز کیلویی۴۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

وی بیان کرد: پرتقال امروز در بازار قزوین کیلویی ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان است و پیاز نیزکلیویی ۲۰۰۰تومان است و سیب زمینی کیلویی ۲۵۰۰ تومان درقزوین به فروش می‌رسد.

صادقی پور اضافه کرد: کدو با قیمت ۳۰۰۰ تومان و بادمجان هم کیلویی ۳۰۰۰تومان و هویج نیز کیلویی ۳۰۰۰ تومان تا ۳۵۰۰ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

وی گفت: قیمت سبزیجات در استان از۴۰۰۰ تومان عرضه می‌شود و همچنین کاهو هم کیلویی ۳۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین افزود: نارنگی کیلویی ۴۰۰۰تومان تا ۶۰۰۰تومان و سبزی آشی نیز کیلویی ۴۰۰۰ تومان در بازار عرضه می‌گردد.

صادقی پور ادامه داد: آناناس و نارگیل در بازار استان عرضه نمی‌گردد.

وی افزود: موز در بازار قزوین کیلویی ۱۳۰۰۰تومان به فروش می‌رسد که این میوه صاداراتی بخاطر افزایش نرخ دلار گران است.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین گفت: ذرت مکزیکی کیلویی ۳۵۰۰ و ذرت معمولی کیلویی ۳۰۰۰تومان و سیر خشک کیلویی ۴۰۰۰ تومان تا ۶۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

صادقی پوراضافه کرد: فلفل کیلویی ۴۰۰۰تومان تا ۵۰۰۰ تومان و لبموکیلویی ۳۰۰۰ تومان تا ۴۰۰۰تومان و کیوی کیلویی ۵۰۰۰تا ۶۰۰۰ تومان در بازار عرضه می‌گردد.

وی ادامه داد: افزایش قیمت میوه در استان بخاطر صادرات است که به کشور عراق و پاکستان صورت می‌گیرد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان در پایان خاطرنشان کرد: قیمت‌های اعلام شده مربوط به بازار میوه و تره بار است و فروشگاه‌های خارج از این حوزه و یا در خیابان‌ها نرخ‌های متفاوتی دارند.

نرخ‌ها در جدول زیر به تومان است.

 

انتهای پیام/ ۹۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار