آخرین نرخ میوه و سبزیجات در بازار قزوین+ جدول - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 179133
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲:۲۰
شاخص گزارش می‌دهد؛
شاخص : رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین آخرین نرخ میوه و سبزیجات در بازار قزوین را اعلام کرد.

حبیب صادقی پور رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، با اشاره به آخرین نرخ میوه و تره بار در قزوین اظهار کرد: سیب پائیزه کیلویی ۵۰۰۰تا۱۰۰۰۰ تومان و انار کیلویی  ۵۰۰۰ تا ۷۰۰۰تومان در بازار قزوین عرضه می‌شود.

وی افزود: انگور کیلویی ۵۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان و هندوانه کیلویی ۴۰۰۰ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین بیان کرد: گوجه تازه در بازار قزوین ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده وگوجه انبار شده نیزکیلویی  ۴۰۰۰تومان وخیار هم با قیمت ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

وی با اشاره به افزایش قیمت گلابی در بازار قزوین گفت: امروز گلابی کیلویی ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد و خرمالو شمال کیلویی ۵۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان و خرمالو کیلویی ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان عرضه می‌گردد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین، گفت: لیموشیرین کیلویی ۲۵۰۰تا۳۰۰۰ تومان و لیمو ترش کیلویی ۵۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان و همچنین فلفل دلمه کیلویی۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

وی بیان کرد: پرتقال در بازار قزوین کیلویی ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان و پیاز کلیویی ۲۰۰۰ تا ۲۲۰۰تومان و سیب زمینی کیلویی ۲۲۰۰ تا ۲۵۰۰تومان در قزوین به فروش می‌رسد.

صادقی پور اضافه کرد: کدو با قیمت ۵۰۰۰تا ۶۰۰۰ تومان و بادمجان هم کیلویی  ۶۰۰۰تومان و هویج کیلویی ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

وی گفت: قیمت سبزیجات در بازار قزوین ۴۰۰۰ تومان عرضه می‌شود و همچنین کاهو کیلویی ۳۰۰۰تا ۳۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین افزود: نارنگی کیلویی ۴۰۰۰تا ۶۰۰۰تومان و سبزی آشی کیلویی ۴۰۰۰ تومان در بازار عرضه می‌گردد.

وی افزود: موز در بازار قزوین کیلویی ۱۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد که این میوه صاداراتی بخاطر افزایش نرخ دلارُ، گران است.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین گفت: ذرت مکزیکی کیلویی ۳۵۰۰ و ذرت معمولی کیلویی ۳۰۰۰تومان و سیر خشک کیلویی ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

صادقی پوراضافه کرد: فلفل کیلویی ۴۰۰۰تا ۵۰۰۰ تومان و لبو کیلویی ۳۰۰۰تا ۴۰۰۰تومان و کیوی کیلویی ۴۰۰۰تا ۸۰۰۰ تومان در بازار عرضه می‌گردد.

وی ادامه داد: آناناس کیلویی ۲۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ تومان و به کیلویی ۹۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین افزود: گل کلم کیلویی ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان و همچنین برگ کلم  کیلویی۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ در بازار عرضه می شود.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان در پایان خاطرنشان کرد: قیمت‌های اعلام شده مربوط به بازار میوه و تره بار است و فروشگاه‌های خارج از این حوزه و یا در خیابان‌ها نرخ‌های متفاوتی دارند.

 

انتهای پیام/۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار