آرزوی سوریان؛ تقدیم هشتمین مدال به هشتمین امام
کد خبر: 109385
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۵۵
شاخص : پرافتخارترین کشتی‌گیر ایران قصد دارد در صورت رسیدن به مدال المپیک آن را به آستان قدس رضوی تقدیم کند.

به گزارش شاخص نیوز؛ حمید سوریان دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک روز ۲۴ مرداد ماه مصادف با ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام رضا(ع) در رقابت های المپیک به مصاف رقبای خود می‌رود.

سوریان که هم اینک به همراه سایر فرنگی‌کاران المپیکی ایران برای تجدید روحیه در آستانه اعزام به المپیک به زیارت امام رضا (ع) مشرف شده است، گفت:هشتمین مدالم را از خود آقا امام رضا(ع) می‌خواهم و امیدوارم بهترین نتیجه را بدست بیاورم.به زیارت آقا امام رضا (ع) آمدیم تا از ایشان برای حضور در المپیک مدد بخواهیم.

سوریان افزود: روزی که من باید به مصاف رقبایم در المپیک ریو بروم با ولادت آقا امام رضا(ع) مصادف شده است و امیدوارم خود آقا کمک کند تا بهترین نتیجه را بدست بیاورم.
فرنگی‌کار وزن ۵۹ کیلوگرم ایران در پایان اظهار کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و با همدلی توانستیم تمرینات سخت و پرفشار را با موفقیت به پایان برسانیم. ان‌شاءالله مردم برای کاروان ورزشی ایران دعا کنند تا مثل المپیک لندن در المپیک ریو نیز نتایج خوبی کسب کنیم.

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نیز در اینباره گفت:نذر کردیم سوریان به هشتمین مدال طلای خود برسد و آن را به آستان حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع)  اهدا کنیم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار