آزمایش موشکی سپاه پیام‌ اقتدار ملت ایران را منعکس کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96505
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۱۴
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین گفت: دو موشک جدید آزمایش شده ایران، اقتدار و عزت مسلمین را در جهان افزایش داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص نیوز، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر قزوین که در مسجدالنبی (ص) این شهر برگزار شد با اشاره به دو موشک جدید آزمایش شده ایران اظهار کرد: این موشک‌ها دل‌های مومنین را شاد کرد و لرزه بر دل دشمنان انداخت.

وی با اشاره به اینکه موشک‌های جدید ایران از یک نقطه شمالی به جنوبی‌ترین نقطه هدف شلیک شده که این نقاط فرضی بودند، ابراز کرد: این موشک‌ها قبل از شلیک به هدف، توانستند نقاط حقیقی یعنی دل آمریکا و استکبارهای جهانی را بزنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین با اشاره به اینکه عده‌ کمی دلشان برای ارتباط با آمریکا لک زده و تلاش در رابطه‌سازی با آنها دارند، گفت: موشک‌های جدید آزمایش شده ایران توانست نقاط برنامه‌ریزی آن‌ها را بزند و از بین ببرد.

وی افزود: این موشک‌ها دشمنان را مأیوس کرد و قدرت مومنین و مستضعفان را در جهان اسلام ارتقا داد و عزت و اقتدار مسلمانان را در دنیا افزایش داد.

عابدینی بیان کرد: سازندگان موشک‌های جدید ایران، از دانشمندان برجسته کشور هستند و توانایی این را دارند که فناوری این موشک‌ها را به همه کسانی که نهضت انقلاب اسلامی و دین اسلام را دنبال می‌کنند اعم از سوریه، عراق و لبنان صادر کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین از آمادگی سپاه پاسداران و نیروهای مسلح در مقابله با دشمنان تقدیر و تشکر کرد و گفت: ایران حامی مستضعفان و مقاومت اسلامی در همه دنیا است و به آن‌ها کمک می‌کند.

وی با اشاره به ایام شهادت حضرت زهرا (س) گفت: زندگی این بانوی بزرگوار با امام علی (ع) عامل تحکیم و استحکام بنیان خانواده است.

این مسئول اظهار کرد: خانوادهایی که امروز در حال تنزل هستند به دلیل فاصله گرفتن زن و شوهر از سبک زندگی حضرت زهرا (س) و امام علی (ع) است، به همین دلیل تنش، اختلاف و چالش بین آن‌ها افزایش یافته هست.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین افزود: جوانانی که زندگی خود را با بهره‌گیری از سیره حضرت زهرا (س) و امام علی (ع) آغاز کردند، بنیان چنین خانواده‌هایی مستحکم است و متلاشی نمی‌شود.

وی با بیان اینکه حضرت زهرا (س) و امام علی (ع) معلم اخلاق، عرفان و زندگی همه عالم بشریت هستند، ابراز کرد: این خانواده در خانه کوچک بیانگر سبک زندگی اسلامی است که آرامش، آسایش و راحتی در آن موج می‌زند.

این مسئول بیان کرد: حضرت زهرا (س) مهمترین نقطه اتصال و ارتباط بین پیروان همه ملت‌های دنیا و فرقه‌های اسلامی است و اگر کسی می‌خواهد به دین اسلام گرایش پیدا کرده با مطالعه سیره این بانوی بزرگوار جذب این دین می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین با اشاره به ایام سوگواری حضرت زهرا (س) بیان کرد: در این ایام علاوه بر مرثیه‌خوانی، حقایق زندگی و سیره این بانوی بزرگوار بیان شود تا آحاد جامعه شناخت بیشتری نسبت به ایشان داشته باشند.

وی ادامه داد: ‌هر چقدر شناخت قشرهای مختلف مردم به سیره، اخلاق، راه و منش فاطمه (س) افزایش یابد، زندگی آن‌ها بیشتر با‌ آرامش و آسایش توأم می‌شود، به همین دلیل تحقق این مطلب، از اهمیت بسزایی برخوردار است که باید به آن توجه کرد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار