آشفتگی انضباط اقتصادی کشور با حضور کرباسچی/ اقدامات مفسدان اقتصادی دولت اصلاحات برکسی پوشیده نیست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92872
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
کارشناس مسائل سیاسی
شاخص : کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به سخنان ریاست جمهوری مبنی بر اینکه باید انضباط اقتصادی داشت تا کشور ساخته شود خاطرنشان کرد: این اظهارات با روی کار آمدن کرباسچی در حمایت از اصلاحات هیچ گونه هم‌خوانی ندارد.

.

محمدرضا خانلری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به اینکه معیشت مردم همواره بخشی از وعده‌های انتخاباتی کشور را تشکیل می‌داده است، اظهار کرد: با توجه به پیروزی انقلاب اسلامی در ایران انتظار می‌رود ارج نهادن به ارزش‌های معنوی و انقلابی بیشتر از مسائل مادی در اولویت کارهای ملت و مسئولین قرار گیرد.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه این مسئله در مجلس اول و دوم برجسته‌تر بود، افزود: با گذشت زمان به تدریج شاهد مانور احزاب و تشکل‌های سیاسی بر روی مسائل اقتصادی هستیم.

وی با اشاره به اینکه برخی کاستی‌های اقتصادی دولت دهم به عنوان اهرم فشاری برای اصلاح طلبان قرار گرفته است، گفت: اصلاحات از این فرصت استفاده کرده و با تبلیغات سوء علیه دولت دهم سعی در جذب آراء مردم دارند چرا که از نظر پایبندی به ارزش‌ها و اصول نظام جمهوری اسلامی نمی‌توانند خرده‌ای بر دولت گذشته بگیرند.

خانلری با اشاره به سخنان ریاست جمهوری مبنی بر اینکه “باید انضباط اقتصادی داشت تا کشور ساخته شود” خاطرنشان کرد: این اظهارات با روی کار آمدن کرباسچی در حمایت از اصلاحات هیچ گونه هم‌خوانی ندارد.

این کارشناس تاکید کرد: مفسدان اقتصادی دولت اصلاحات که “کرسنت” نمونه‌‌ای بارز از آن است بر مردم فهیم ایران پوشیده نیست لذا این گونه تبلیغات در انتخابات پیش رو راه به جایی نخواهد برد.

وی یادآوری کرد: زمان تصدی‌گری کرباسچی در شهرداری تهران، از مصادیق بارز فساد و بی‌انضباطی اقتصادی است.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به موضع‌گیری‌های کرباسچی در انتخابات ۸۸ که رئیس ستاد انتخابات کروبی بود اما به موسوی رای داد، گفت: عملکرد کرباسچی بینابینی و کارگزارانی بوده لذا اصلاحات از وی به جهت مورد قبول بودنش توسط بخش عظیمی از اعضای این حزب، به عنوان حامی و مبلغ خود استفاده می‌کند.

خانلری در پایان تاکید کرد : احساس شکست و نگرانی از تداوم حیات سیاسی جریان اصلاح طلب موجب اخلال در قوه تصمیم گیری آنان شده و انتخاب کرباسچی نیز تصمیمی است که تحت این شرایط بحرانی گرفته شده است.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار