آشوبی: چرا باید دژاگه در لیست نهایی باشد؟! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 164495
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
شاخص : هافبک پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس گفت: هر چقدر فکر می‌کنم نمی‌توانم درک کنم چرا کی‌روش روی نام وریا غفوری خط قرمز کشیده است.

به گزارش شاخص نیوز: فرزاد آشوبی در مورد لیست ۲۳ نفره تیم ملی که به نظر می‌آید لیست نهایی کارلوس کی‌روش برای جام‌جهانی ۲۰۱۸ است، اظهار داشت: اول اینکه تحت هر شرایطی باید به نظر سرمربی تیم ملی احترام گذاشت و اگر هم حرفی زده می‌شود اساساً یک نظر است که منطق هم پشت آن قرار دارد. برای من واقعاً جای سؤال دارد که چرا نباید بازیکنی مثل وریا غفوری که در فصل اخیر بهترین بازیکن استقلال و در پست خودش بهترین در لیگ بود، جایی در لیست ۲۳ نفره نداشته باشد. هر چقدر فکر می‌کنم واقعاً نمی‌توانم دلیل منطقی برای خودم بیاورم که سرمربی تیم ملی چرا این تصمیم را گرفته است.

وی افزود: چرا نباید نام غفوری در لیست باشد، اما نام بازیکنی مثل اشکان دژاگه که در توانایی فنی او کوچک‌ترین تردیدی وجود ندارد، بعد از سپری کردن یک فصل بدون تیم و اخیراً یک مصدومیت سخت در لیست تیم ملی قرار بگیرد؟ آیا واقعا دژاگه با این شرایط می‌تواند در جام جهانی بازیکن تأثیرگذاری برای تیم ملی باشد؟ البته من آرزو می‌کنم که این اتفاق رخ دهد. با تمام احترامی که برای کارلوس کی‌روش قائلم باید بگویم برخی تصمیمات او اصلاً با اصول حرفه‌ای سازگاری ندارد. مربیان بزرگ دنیا در انتخاب نفرات اصلی تیم‌شان آمادگی بازیکن را در الویت قرار می‌دهند و نه مسائل دیگر را در حالی که می‌بینیم کی‌روش در مورد اشاره شده کار غیرحرفه‌ای انجام داده است. مخصوصاً اینکه وقتی بازیکنی در یک تیم معلولی لیگ با اینکه حتی در همه بازی‌های تیمش ثابت نبوده به وریای آماده در همان پست ترجیح داده شده است.

هافبک پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس در ادامه راجع به خط خوردن سید‌جلال حسینی از لیست جدید تیم ملی نیز خاطر نشان کرد: به خاطر شرایط سنی که سید‌جلال دارد و بازی‌های سنگین و فشرده تیم ملی می‌توان با این قضیه کنار آمد که کی‌روش مدافعان جوان‌تر را به وی ترجیح داده است، اما در مورد عدم دعوت علی علیپور به تیم ملی و خط خوردن وریا من واقعاً قانع نمی‌شوم. به‌هرحال علی‌رغم اینکه کی‌روش را مربی حرفه‌ای می‌دانم در مواردی که اشاره شد توقع تصمیم بهتری از او داشتم.

منبع: برترین ها

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار