آغاز احداث ۲ فرهنگسرا در مناطق جنوبی شهر قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75246
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۶:۴۳
شهردار منطقه یک قزوین اعلام كرد:
شاخص : شهردار منطقه یک قزوین از آغاز احداث 2 فرهنگسراي رز و سنجيده در مناطق جنوبي شهر قزوين خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، طی مراسمی با حضور مسئولان استانی دو فرهنگسرا در مناطق جنوبی شهر قزوین کلنگ زنی شد.

پژمانفر شهردار منطقه یک قزوین در این مراسم با اشاره به لزوم توجه به توسعه زیرساخت‌های فرهنگی جامعه گفت: ارائه برنامه مدون و جامع از فعالیت‌های مورد نیاز هر منطقه و محله است که که با همکاری و تلاش عموم دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات‌رسان می توان در پیشرفت هماهنگ شهر نقش برجسته‌ای ایفا کرد.

این مسئول اعلام کرد: در سال جاری احداث پنج فرهنگسرا و خانه فرهنگ در نقاط مختلف شهر قزوین در دستور کار سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قرار دارد.

پژمانفر با اشاره به اینکه فرهنگسرای رز در زمینی به مساحت ۲۴۵ مترمربع و زیربنای هزار متر مربع احداث می شود افزود: برای احداث این فرهنگسرا ۱۶ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: فرهنگسرای سنجیده نیز در زمینی به مساحت ۸۵۰ متر مربع و زیر بنای هزار و ۲۰۰ متر مربع، با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال ساخته خواهد شد.

گفتنی است؛ طرح های فرهنگی شهرداری قزوین با ظرفیت سالن ورزشی، کتابخانه و مرکز مشاوره جوانان، ظرف مدت ۱۵ ماه به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “آغاز احداث ۲ فرهنگسرا در مناطق جنوبی شهر قزوین”

  1. علی گفت:

    آقای پژمان فر شهردار محترم حتما” می دانند چوبیندر نیز در قلمرو شهرداری منطقه یک می باشد البته جنوب جنوب شهر ولی دریغ وصد دریغ از این طرحها!!!
    پس چوبیندر چی؟ پس چوبیندر چی؟ پس چوبیندر چی؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار