آغاز بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89032
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۸:۳۵
رئیس ستاد انتخابات استان اعلام کرد
شاخص : رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از امروز در هیئت‌های نظارت آغاز می‌شود.

ایوب رحیمی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، با اعلام اینکه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از امروز در هیئت های نظارت آغاز می شود، اظهار کرد: از امروز به مدت یک هفته هیئت نظارت استان به صلاحیت داوطلبان رسیدگی می کند.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین با اشاره به اینکه دیروز آخرین فرصت اعتراض داوطلبان رد صلاحیت شده در هیئت های اجرایی بود، گفت: به اعتراضات این افراد هم در هیئت نظارت رسیدگی می شود.

وی در ادامه افزود: بررسی صلاحیت ها بر اساس اعلام مراجع چهارگانه و همچنین تحقیقات محلی اعضای هیئت های اجرایی انجام می گیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: از مجموع ۱۵۳ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه استان، صلاحیت ۱۳۵ نفر از سوی هیئت های اجرایی استان تائید شده است.

وی همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیکی یادآور شد: اگر برگزاری آزمایشی انتخابات به شکل الکترونیکی، در چند حوزه‌ اخذ رأی با بهره‌گیری از دوربین‌های مداربسته و ارسال آن به شکل آنلاین، به پایگاه تحلیل داده‌ها محقق و موفق شود بازخورد مطلوبی در امنیت و سلامت آن دارد.

گفتنی است؛ انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفندماه برگزار می شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار