آغاز بهره برداری از ۵ حلقه چاه آب شرب در محمدیه و مهرگان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 175490
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
امروز صورت گرفت؛
شاخص : صبح امروز باحضور مسئولین استانی 5 حلقه چاه آب به منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم نواحی مهرگان و محمدیه بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، به منظور ارائه خدمات مطلوبتر آب و فاضلاب و دسترسی آسانتر ، ۵ حلقه چاه با حضور  استاندار قزوین، نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین، مدیر عامل صنعت آب استان، فرماندار شهرستان البرز و جمعی از مسوولان محلی در نواحی منفصل مهرگان و محمدیه مورد بهره برداری قرار گرفت.

این پروژه با هزینه ای بالغ بر ۷ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۸۵۵ متر مربع و با زیربنای ۲۹۰ مترمربع در دو طبقه به بهره برداری رسید

به منظور جبران کمبود آب محمدیه و مهرگان، بهره برداری از ۵ حلقه چاه آب شرب شهرهای محمدیه، مهرگان و بیدستان با مجموع آبدهی ۱۹۰ لیتر در ثانیه و ۲ کیلومتر خط جمع آوری آب چاهها با هزینه ۴۰ میلیارد ریال ، آغاز شد.
همچنین به منظور افزایش ظرفیت آبرسانی، رفع نواقص فنی موجود و جلوگیری از شکستگی های احتمالی ، ۳۵۰۰ متر خط انتقال ۶۰۰ میلیمتر اصلاح شده آب مهرگان از جنس چدن داکتیل با هزینه ۳۲ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار