آغاز به کار سامانه جدید مرکز فوریت‌های برق در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 117970
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۴۴
به همت شرکت توزیع برق استان قزوین انجام شد؛
شاخص : سامانه جدید مرکز فوریت‌های برق شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین راه اندازی شد.

به گزارش شاخص، در راستای جلب رضایتمندی مشترکین برق استان قزوین سامانه جدید ( Contact Center) مرکز فوریت‌های برق (۱۲۱) شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین راه اندازی شد.

اینانلو معاونت بهره بر داری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در تکمیل این خبر گفت: سامانه جدید ( Contact Center) مرکز فوریت‌های برق (۱۲۱) بصورت متمرکز و شبانه روزی با ۳۰ خط همزمان و بدون بیش کد و با شماره ۱۲۱ اماده پاسخگویی به مشترکین برق استان در تمام نقاط استان قزوین است.

وی در ادامه به خدمات این سامانه اشاره کرد و افزود: مشترکین محترم برق می‌توانند بصورت شبانه روزی با این مرکز تماس گرفته و مشکلات روشنایی معابر، قطعی‌های برق، حوادث و اتفاقات ناشی از برق را به ۱۲۱ اعلام نمایند تا در اسرع وقت ممکن بررسی و رفع شود.

اینانلو ادامه داد: بمنظور افزایش رضایتمندی مشترکین مکالمات مربوطه به تلفن ۱۲۱ ضبط شده و قابل پیگیری می باشد.

معاونت دیسپاچینگ و بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در خصوص نحوه ارائه خدمات توسط این سامانه گفت: پس از تماس مشترکین محترم برق با این سامانه و ثبت درخواست حسب مورد درمدت زمان پانزده دقیقه تا دو ساعت بر حسب نوع خاموشی و حجم کار اکیپ حوادث منطقه پیگیری و مشکل خاموشی مربوطه رفع خواهد شد.

این مسئول اذعان کرد: در صورت تماس مجدد با سامانه ۱۲۱، کلیه سوابق و اطلاعات خاموشی‌های اعلام شده توسط مشترک قابل ردگیری خواهد بود و در صورت عدم رفع خاموشی و یا هرگونه نارضایتی از نحوه عملکرد، مشترک می تواند مراتب را از طریق دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات شرکت با شماره ۳۳۲۳۹۳۲۴ اعلام کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار