آغاز به کار کمیته‌های تخصصی بیست و چهارمین اجلاس نماز - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 85095
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵
معاون فرهنگی ستاد اقامه نماز کشور خبر داد
شاخص : معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور در قزوین، رویکرد اصلی بیست و چهارمین اجلاس نماز را معرفی دستاوردها دانست و از آغاز به کار کمیته‌های تخصصی این اجلاس خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، منصور سرگزی در جلسه ستاد اقامه نماز استان قزوین از آغاز به کار کمیته های تخصصی بیست و چهارمین اجلاس نماز خبر داد و اظهار کرد: رویکرد این اجلاس معرفی دستاوردها و ترویج هر چه بیشتر فرهنگ نماز است.

معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور تاکید کرد: برگزاری اجلاس با مبانی اخلاقی و فرهنگی دین اسلام همراه باشد تا با توسعه این فرهنگ در جامعه، اثربخش شدن فعالیت‌های فرهنگی را نشان دهد.

این مسئول بیان کرد: موضوع نماز جزء اموری است که به صورت گسترده و مستمر از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی دنبال می‌شود.

سرگزی تصریح کرد: علاوه بر اقدامات مورد نظر کمیته‌های اجرایی بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز، باید برنامه‌هایی در نظر گرفت که قشرهای مردم نیز از خدمات این اجلاس بهره‌مند شوند.

ایوب رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین هم در این جلسه با تاکید بر اینکه کمیته های شش گانه اجلاس نماز باید مسئولیت های خود را به دقت انجام دهند، گفت: از تمام ظرفیت های خود برای برگزاری هر چه بهتر بیست وچهارمین اجلاس سراسری نماز استفاده خواهیم کرد.

گفتنی است؛ این اجلاس سراسری با عنوان نماز و سنجش دستاوردها بهمن ماه در قزوین برگزار شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار