Iranjb.ir

آغاز به کار کمیته‌های تخصصی بیست و چهارمین اجلاس نماز - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 85095
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵
معاون فرهنگی ستاد اقامه نماز کشور خبر داد
شاخص : معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور در قزوین، رویکرد اصلی بیست و چهارمین اجلاس نماز را معرفی دستاوردها دانست و از آغاز به کار کمیته‌های تخصصی این اجلاس خبر داد.
۸۱۸۲۱۵۷۶-۷۰۲۷۱۸۸۲

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، منصور سرگزی در جلسه ستاد اقامه نماز استان قزوین از آغاز به کار کمیته های تخصصی بیست و چهارمین اجلاس نماز خبر داد و اظهار کرد: رویکرد این اجلاس معرفی دستاوردها و ترویج هر چه بیشتر فرهنگ نماز است.

معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور تاکید کرد: برگزاری اجلاس با مبانی اخلاقی و فرهنگی دین اسلام همراه باشد تا با توسعه این فرهنگ در جامعه، اثربخش شدن فعالیت‌های فرهنگی را نشان دهد.

این مسئول بیان کرد: موضوع نماز جزء اموری است که به صورت گسترده و مستمر از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی دنبال می‌شود.

سرگزی تصریح کرد: علاوه بر اقدامات مورد نظر کمیته‌های اجرایی بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز، باید برنامه‌هایی در نظر گرفت که قشرهای مردم نیز از خدمات این اجلاس بهره‌مند شوند.

ایوب رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین هم در این جلسه با تاکید بر اینکه کمیته های شش گانه اجلاس نماز باید مسئولیت های خود را به دقت انجام دهند، گفت: از تمام ظرفیت های خود برای برگزاری هر چه بهتر بیست وچهارمین اجلاس سراسری نماز استفاده خواهیم کرد.

گفتنی است؛ این اجلاس سراسری با عنوان نماز و سنجش دستاوردها بهمن ماه در قزوین برگزار شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار