آغاز توزیع لاستیک بین رانندگان حمل و نقل جاده‌ای استان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 168819
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قزوین خبر داد
شاخص : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: توزیع لاستیک بین رانندگان حمل و نقل جاده‌ای کالا و مسافر استان قزوین آغاز شد.

پیرنون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در این طرح سازمان صنعت، معدن و تجارت بر تهیه، توزیع و قیمت گذاری نظارت خواهد داشت.

پیرون افزود : انجمن صنفی رانندگان شناسایی رانندگان ناوگان فعال و تعداد لاستیک و سایز مورد نیاز، کانون انجمن صنفی رانندگان تعیین شاخص‌های ارزیابی و اولویت بندی دریافت لاستیک و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استانحواله لاستیک را به نمایندگان فروش اعلام خواهد کرد.

وی اضافه کرد: در مرحله نخست این طرح حواله ۲۵۰ حلقه لاستیک برای توزیع در بین رانندگان حمل و نقل کالای استان به نمایندگی‌های فروش لاستیک طی روز‌های گذشته ارسال شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همچنین گفت: در دومین مرحله حواله ۲۳۰ حلقه لاستیک باری و سواری برای توزیع نمایندگی‌ها صادر شده است.

وی گفت: رانندگان موظند پس از صدور معرفی نامه حداکثر ظرف مدت یک هفته لاستیک مورد نیاز خود از طریق نمایندگی‌های فروش دریافت کنند.

پیرنون افزود: در صورت اختصاص لاستیک از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لاستیک در پایانه بار قزوین هم توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار