آغاز ثبت نام نخستین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56725
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷
مديركل آموزش فني و حرفه اي استان خبر داد
شاخص : مديركل آموزش فني و حرفه اي استان قزوین، از آغاز ثبت نام نخستین دوره آزمون ادواري سنجش مهارت در سال جاري خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، سیدمحمد حسینی اعلام کرد: ثبت نام نخستین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با بیان اینکه ثبت‌نام داوطلبان با مراجعه به سایت www.advari.irantvto.ir امکان پذیر است، افزود: نخستین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت ۸خرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

این مسئول با اشاره به مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت، تصریح کرد: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است و متقاضیان بر اساس حرفه انتخابی در آزمون‌های کتبی شرکت خواهند کرد و در صورت قبولی و کسب حداقل نمره ۵۰ از ۱۰۰ مجاز خواهند بود در آزمون های عملی شرکت کنند.

حسینی ادامه داد: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی اداره سنجش استان برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه کنند.

وی در انتها اضافه کرد: داوطلبان شرکت در این آزمون‌ها می‌توانند از تاریخ چهارم تا ششم خرداد ماه جاری با مراجعه به سامانه و درج شناسه پرداخت، شماره پرونده و یا درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار