آغاز جشنواره خیرین مدرسه ساز در قزوين
کد خبر: 98805
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اعلام كرد
شاخص : مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین گفت: جشنواره خیرین مدرسه ساز در مناطق و نواحی 14 گانه آموزش و پرورش قزوین آغاز شد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص،عسگرعلی جوانبخت با اشاره به آغاز جشنواره خیرین مدرسه ساز در مناطق و نواحی ۱۴ گانه آموزش و پرورش قزوین اظهار کرد: این جشنواره در راستای تجلیل و تکریم خدمات ارزشمند خیرین مدرسه ساز استان از ۱۶ فروردین تا ۲۰ اردیبهشت در تمام مناطق آموزش و پرورش استان برگزار می‌شود.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین اعلام کرد: مرحله استانی هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز نیز ۲۳ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

این مسئول جذب خیرین جدید و اتمام طرح های نیمه تمام آموزش و پرورش از اهداف برگزاری جشنواره عنوان کرد و گفت: رویکرد سازمان نوسازی و تجهیز مدارس تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است که در این راستا نیازمند همت و تلاش خیرین مدرسه‌ساز هستیم.

جوانبخت تصریح کرد: فعالیت در عرصه مدرسه سازی علاوه بر نهادینه کردن فعالیت های خیری، زمینه پویایی و رشد و ترقی دانش آموزان و کشف استعدادهای نهفته در وجود آنها را متناسب با استانداردهای جهانی فراهم می کند.

وی به نیازهای جامعه آموزش و پرورش در امر تعلیم و تربیت اشاره کرد و افزود: خیران ایثارگران عرصه علم و دانش هستند که می‌توانند با کمک به توسعه امکانات و فضاهای آموزشی از نیازهای این قشر بکاهند.

این مسئول یادآور شد: در هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان قزوین در سال گذشته ۱۵۰ میلیارد ریال برای ساخت مدرسه از سوی خیرین تعهد شد که تاکنون ۷۵ درصد آن محقق شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار