آغاز حراج سکه
کد خبر: 107498
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸
شاخص : عرضه انواع مسکوکات یادبود طلا از امروز تا اطلاع ثانوی در روزهای ذکر شده از ساعت 16 و از طریق برگزاری جلسات مزایده عمومی در محل سالن بانک کارگشایی برگزار می گردد.

به گزارش شاخص نیوز، پس از افزایش قیمت سکه در بازار، بانک ملی اقدام به حراج مجموعه ای از سکه در روزهای دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در بانک کارگشایی کرده و این طرح تا فروش مجموعه های طلا ادامه دارد.

در این طرح برای اولین بار سکه های پنج بهار با طرح حضرت علی (ع) که عیار ۹۰۰،‌ وزن ۴۰٫۷ گرم و قطر ۴۰ میلیمتر دارد و در قالب سه مجموعه که مجموعه اول شامل سکه پنج بهار آزادی، ۲٫۵ بهار آزادی، یک بهار آزادی و نیم بهار آزادی و مجموعه دوم شامل سه نوع سکه در دو بخش، بخش اول شامل سکه ۵ بهار آزادی با ضرب های مختلف و بخش دوم شامل سکه های پنج بهار، ۲٫۵ بهار و یک بهار آزادی است.

این گزارش می افزاید: قیمت سکه پنج بهار آزادی حدود پنج میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، سکه ۲٫۵ بهار حدود دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، یک بهار حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و نیم بهار هم حدود ۵۰۰ هزار تومان است .

گفتنی است که یک مجموعه پنج تایی سکه شامل ۵، ۲٫۵، ۱ و نیم بهار آزادی حدود ۱۰ میلیون تومان ،سکه های پنج و ۲٫۵ بهار آزادی به همراه سکه های گرمی ، سکه های ۵ بهار در بسته های ۱۰ تایی، سکه های ۲٫۵ بهار در بسته های ۲۰ تایی و سکه های گرمی هم در بسته های ۲۰ تایی به فروش می رسد .

منبع: ستاره ها 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار