آغاز سال تحصیلی داعش در سوریه+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 74690
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶
شاخص : گروهک تروریستی داعش تصاویری را از آغاز سال تحصیلی جدید در ایالت برکه سوریه منتشر کرد.

شاخص: جبهه جهانی مستضعفین: گروهک تروریستی داعش با انتشار تصاویری از آغاز سال تحصیلی جدید در ایالت برکه سوریه خبر داد.

داعش هم‌زمان با شروع سال تحصیلی تصاویری را با عنوان “آغاز سال تحصیلی جدید در ایالت برکه” منتشر کرد که شامل مراحل ثبت نام، بازگشایی مدارس و شروع کلاس‌ها در این شهر است.

گفتنی است داعش کتب درسی و شیوه‌های آموزشی در مدارس را نیز تغییر داده است؛ در کتب درسی امسال می‌توان کتاب جدیدی با عنوان “آموزش جهادی” مشاهده کرد که برای دانش‌آموزان پایه ابتدایی اختصاص دارد.

عکس/ آغاز سال تحصیلی داعش در سوریه

چندی پیش نیز داعش در ادامه تربیت نسل جدیدی از تروریست‌ها تصاویری متفاوت را از دوره آموزش فرهنگی و عقیدتی کودکان منتشر کرد.

این گروهک که پیش از این بر آموزش نظامی کودکان تأکید داشت، این بار دوره آموزش عقیدتی، فرهنگی و ورزشی کودکان را در برنامه خود قرار داده است.

براساس تصاویر منتشره کودکان داعشی در این پادگان در حال آموزش وضو، نماز و قرائت قرآن هستند و ورزش‌های رزمی را نیز یاد می‌گیرند.

داعش از این کودکان برای انجام عملیات‌های انتحاری سوء استفاده می‌کند و برای پیشبرد اهداف شوم خود علاوه بر آموزش‌های نظامی باید عقاید انحرافی خود را نیز به این کودکان تلقین کند.

گفتنی است بیشتر این کودکان یا توسط عناصر داعش ربوده شده و یا خانواده‌ آنان به دلیل فقر، در ازای دریافت پول آنان را به این پادگان فرستاده‌اند؛ داعش امیدوار است با آموزش نسل جدیدی از تروریست‌ها، بقای خود را تضمین کند؛ اما به همت ارتش و نیروهای مردمی عراقی و سوری عمر این گروهک تروریستی در حال پایان است.

در ادامه تصاویری را از آغاز سال تحصیلی در مدارس داعش مشاهده می‌کنید:

عکس/ آغاز سال تحصیلی داعش در سوریه

عکس/ آغاز سال تحصیلی داعش در سوریه

عکس/ آغاز سال تحصیلی داعش در سوریه

عکس/ آغاز سال تحصیلی داعش در سوریه

عکس/ آغاز سال تحصیلی داعش در سوریه

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار