آغاز طرح اسکان موقت تابستانی فرهنگیان در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 105901
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۱
همزمان با سفرهای سه‌ماهه دوم سال انجام گرفت:
شاخص : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی قزوین با اشاره به اینکه اسکان موقت فرهنگیان استان قزوین برای فصل تابستان از 26خرداد ماه آغاز شده‌است گفت: 403کلاس برای اسکان موقت فرهنگیان در قزوین اختصاص داده شده است.

مرتضی سمیعی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین صبح امروز در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار داشت: با فرارسیدن فصل تابستان و آغاز مسافرت‌ها، اسکان موقت فرهنگیان استان قزوین در تابستان ۹۵ آغاز بکار می نماید.

وی افزود: ۱۲درصد از آثار باستانی کشور از قبیل قلاع الموت، امامزاده حسین(ع)، دریاچه اوان، حسینیه امینی ها، جاذبه های طبیعی و تاریخی و گردشگری فراوان در استان قزوین به عنوان پایتخت خوشنویسی کشور وجود دارد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی قزوین خاطر نشان کرد: ستاد اسکان موقت فرهنگیان استان قزوین از ۲۶ خرداد ماه لغایت ۲۵ شهریور ماه سال جاری(۹۵) آماده پذیرش میهمانان و ارائه خدمات به گردشگران می باشد.

مرتضی سمیعی تصریح کرد: ساعت پذیرش در پایگاه‌های اسکان از ساعت ۸ صبح لغایت ۲۴ شب انجام می گیرد و اسکان فرهنگیان و بستگان درجه یک با ارائه کارت شناسایی پرسنلی یا حکم کارگزینی و با داشتن شناسنامه امکان پذیر خواهد بود.

وی اضافه کرد: حضور شخص فرهنگی جهت دریافت معرفی نامه در محل ستاد اسکان الزامیست، همچنین فرهنگیان می توانند از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.eskan.medu.ir مراجعه و اسکان را به صورت اینترنتی رزرو نمایند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی قزوین در ادامه بیان کرد: رزرو اینترنتی اسکان از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۵ تیرماه آغاز می گردد و از تاریخ ۱۰ تیرماه لغایت ۲۵ شهریور در اختیار فرهنگیان محترم می باشد.

سمیعی در ادامه تأکید کرد: امسال ۱۷ پایگاه، ۳۹ مدرسه و ۴۰۳ کلاس برای اسکان فرهنگیان در فصل تابستان اختصاص داده شده است که از تعداد ۴۰۳ کلاس، ۶۷ کلاس ویژه ، ۱۵۸ کلاس نوع الف ، ۵۹ کلاس نوع ب و ۱۱۹ کلاس نوع ج می باشد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار