ایران جانبی

» آغاز طرح نظارتی و تشدید مجازات در آستانه بازگشایی مدارس
کد خبر: 172448
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین خبر داد
شاخص : مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از آغاز طرح بازگشایی مدارس به منظور پیشگیری از بروز هر گونه تخلف احتمالی تدر خصوص لوازم التحریر و اقلام مورد نیاز شروع سال تحصیلی جدید خبر داد.

محمود احمدی در گفت‌‎وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، اظهار کرد: با آغازاین طرح تشدید مجازات های قانونی علیه واحدهای صنفی متخلف با تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به پرونده ها با سرعت و شدت همراه خواهد بود.

وی افزود: با توجه به بررسی صورت گرفته گران فروشی ،عدم درج قیمت، عدم صدور وارایه فاکتوروفروش اقلام قاچاق از جمله بیشترین تخلفاتی است که در این ایام صورت می پذیرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین تاکید کرد: باتوجه به وضعیت بازار، کلیه واحدهای صنفی مرتبط چنانچه خارج از چارچوب قوانین نظام صنفی عمل کنند در اسرع وقت تخلف احراز شده منجر به صدور حکم خواهد شد.

احمدی بیان کرد: جهت رفاه حال همشهریان گرامی و به منظور جلوگیری از تخلف های احتمالی با هماهنگی بعمل آمده در کمیسیون تنظیم بازار استان و همکاری اتاق اصناف از نیمه دوم شهریور ماه لغایت نیمه اول مهر نمایشگاه عرضه لوازم التحریر و لوازم جانبی و همچنین فروش فوق العاده برگزار خواهد شد.

این مسئول از شهروندان محترم درخواست کرد در صورت مشاهده قیمت های نامتعارف و هرگونه تخلف صنفی موضوع را به تلفن ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت ویا سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی اطلاع داده تا به شکایت آنان رسیدگی شود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار