ایران جانبی

»  آغاز طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا/ ۵ میلیون ریال جریمه و توقیف خودروهای متخلف
کد خبر: 205079
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۴:۰۲

به گزارش شاخص، سردار مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان قزوین اظهار کرد: در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، شهروندان قزوین از مسافرت های نوروزی صرف نظر کرده و در خانه بمانند و مسافرانی که به استان قزوین سفر کرده اند موکدا می خواهیم تا هرچه سریعتر به مقصد خود بازگردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین بیان کرد: پلیس بدون اغماض با خودروهای متخلف برخورد و برابر قانون مشمول ۵ میلیون ریال جریمه و خودرو متخلف به مدت یکماه توقیف خواهد شد.

حاجیان تصریح کرد: باتوجه به شیوع روزافزون ویروس کرونا، پلیس قزوین طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری را با قاطعیت اجرا می کند و از هم استانی های عزیز درخواست داریم در این خصوص با پلیس خدمتگزار خود، همکاری و مشارکت داشته باشند.

وی گفت: در همین راستا کلیه مبادی ورودی و خروجی فرعی بسته خواهد شد و خودروهای غیر بومی نیز از کنار گذرشهرها استفاده و از استان خارج و از ورود به داخل شهرها خودداری نمایند. چرا که پلیس با شدت عمل مبادی و ورودی شهرها را کنترل و از ورود خودروهای غیر بومی به داخل استان ممانعت خواهد کرد.

حاجیان عنوان کرد: شهروندان برای حفظ سلامتی خود و جامعه و قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا، در خانه بمانند و مسافران نوروزی که در استان حضور دارند هرچه سریعتر از مبادی خروجی و اصلی شهرهای استان خارج شوند.

این مقام ارشد انتظامی استان قزوین با تاکید بر اینکه موفقیت اجرای این طرح در گرو همکاری و مشارکت بالای هموطنان است گفت: پلیس بدون اغماض با خودروهای متخلف برخورد و برابر قانون مشمول ۵ میلیون ریال جریمه و خودرو متخلف به مدت یکماه توقیف خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار