آغاز مسابقات تنیس‌خاکی نوجوانان باشگاه‌های کشور در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64507
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶
خبرهای کوتاه ورزشی
شاخص : مسابقات تنیس‌خاکی نوجوانان باشگاه‌های کشور لیگ آینده‌سازان به میزبانی قزوین آغاز شد.

به گزارش سرویس ورزشی شاخص، مسابقات تنیس خاکی نوجوانان باشگاه های کشور لیگ آینده سازان جام شهید حسین فهمیده به میزبانی قزوین آغاز شد.

در این رقابت ها که به مدت یک هفته در زمین تنیس خاکی مینودر قزوین در حال برگزاری است؛ ورزشکاران رده های سنی ۱۲ و ۱۴ سال با یکدیگر رقابت می کنند.

دراین رقابت ها ۱۴ تیم درچهار گروه سه و چهار تیمی با یکدیگر رقابت می کنند. دور اول این رقابت‌ها به شکل گروهی و دور دوم به صورت حذفی برگزار می‌شود.

تیم کونگ فو بانوان قزوین عازم کردستان شد

تیم کونگ فو بانوان استان با حضور ۱۰ ورزشکار برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور عازم کردستان شد.

مربیگری و سرپرستی این تیم در مسابقات قهرمانی بانوان کشور بر عهده خانم ها معصومه رزی پور و لیلا حاجی حیدری است.

رقابت های قهرمانی این رشته بانوان کشور در کردستان، حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد.

کسب عنوان قهرمانی مسابقات کاراته بسیج نوجوانان استان

در این رقابت ها که با حضور ۵۴ ورزشکار در خانه کاراته قزوین برگزار شد، تیم بسیج نواحی قزوین ۴ نشان طلا، ۴ نقره و ۶ برنز را به خود اختصاص داد.

تیم های البرز با ۳ طلا، ۳ نقره و ۴ برنز و اقبالیه با یک طلا، یک نقره و ۴ برنز نیز به عنوان تیم های دوم و سوم این رقابت شناخته شدند.

در بخش کاتا (اجرای فرم و نمایش) این مسابقات، سهیل حقیقی از تیم بسیج نواحی قزوین عنوان قهرمانی را کسب کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “آغاز مسابقات تنیس‌خاکی نوجوانان باشگاه‌های کشور در قزوین”

  1. يكي از كارشناسان اداره كل ميراث فرهنگي قزوين گفت:

    درود بر شاخص نیوز
    حدود یکسال است که مدیرکل میراث فرهنگی استان تغییر نموده است و متاسفانه اداره کل از آن همه پرتلاشی همکنون راکت شده و متاسفانه با گذشت یکسال تغییر نابجای مدیریتی تلاش و انگیزه همکاران در اداره کل کاسته شده چراکه مدیرفعلی آقای حضرتیها بهیچ عموان به فکر سازمان نیست و همش به فکر شب شعر . جشن تولد و… خود است درصورتی که پرسنل خود را از لحاظ رفاهی و حتی حقوق ماهانه که حق یه پرسنل است را پرداخت نمی کند در صورتی که هرماه حدود ۲ الی ۳ میلیون خرج برنامه های بی محدوا خود می کند واقعا چرا ؟

    خواهش می کنم از شما اصحاب رسانه که رسالت شما انعکاس حق است بروید سری به ادارات شهرستان بزنید ببینید در چه وضعیت اصفناکی کار می کنند بدون هیچ گونه هزینه ایی در صورتی که هر ما مبلغی برای برنامه های ذکر شده توسط آقای حضرتیها انجام می شود در صورتی که خودروهای اداره کل و شهرستانها برای ماموریت های مهم و … بنزین ندارند . لطفا پیگیری نمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار