آغاز همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با منطقه آزاد ماکو - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 177312
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۹:۲۱
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان خبر داد
شاخص : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین از آغاز همکاری مشترک این شرکت، اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان قزوین و سازمان منطقه آزاد ماکو خبر داد.

حمیدرضا خانپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، از آغاز همکاری شرکت شهرکهای صنعتی قزوین با منطقه آزاد ماکو خبر داد و اظهار کرد: این تفاهم نامه سه جانبه در بین این شرکت، اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان قزوین و سازمان منطقه آزاد ماکو در راستای ارتقاء همکاری‌های مشترک و خدمت رسانی بهتر به فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران منعقد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: این تفاهم نامه به منظور جذب و هدایت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در صنایع اولویت دار و صنایع صادرات‌گرا در منطقه و استان قزوین با ارائه خدمات بهتر به فعالین اقتصادی است.

این مسئول تصریح کرد: استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود منطقه آزاد ماکو جهت بهره‌مندی تولیدکنندگان و صادرکنندگان استان و همکاری در جهت ایجاد کلینیک کسب و کار صنایع در منطقه آزاد ماکو جزء برنامه‌های اجرایی است.

وی خاطرنشان کرد: همکاری در اعزام هیات های تجاری به خارج از کشور با هدف گسترش صادرات و تسهیل ورود مواد اولیه و ماشین آلات و تجهیزات تولیدی، همکاری در برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی با هدف توسعه صادرات، همکاری در برگزاری تورهای اقتصادی، همکاری در خصوص تبادل گردشگر ، همکاری در برگزاری دوره های آموزشی در حوزه های توسعه بازار داخلی و خارجی و همکاری جهت شناسائی بازارهای هدف (کشورهای خارجی) از دیگر مفاد این تفاهم نامه بود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار