آغاز پروژه‌های جدید در سال ۹۵ پس‌از اتمام طرح‌های سال گذشته - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 100660
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۴:۳۳
رییس شورای اسلامی شهر قزوین خبر داد:
شاخص : رییس شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینکه بیش از ۵۵۰ لایحه در سال ۹۴ در شورا تصویب شده، گفت: تا تکمیل پروژه های نیمه تمام سال گذشته هیچ طرحی از سوی شورای اسلامی جهت شروع فعالیت به شهرداری داده نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، نشست خبری فرج الله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین با اصحاب رسانه ظهر امروز در تالار مردم شهر برگزار شد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین اظهار کرد: شورای اسلامی شهر قزوین در سال ۹۴ بیش از ۳۰۰ جلسه در راستای مسائل شهری برگزار کرده که در آن ۵۵۰ لایحه به تصویب رسیده است.

وی در رابطه با فعالیت‌های این شورا در سال ۹۴ گفت: توافقات ملکی با شهروندان، قیمت‌گذاری خدمات شهری همچون پسماند،فضای سبز، اتوبوسرانی و تاکسیرانی از جمله این اقدامات است.

فصیحی رامندی در ادامه افزود: کمک به مساجد، هیئات مذهبی، مدارس، مراکز نیکوکاری از دیگر برنامه‌های اجرا شده توسط شورای اسلامی شهر قزوین است.

رییس شورای اسلامی قزوین نامگذاری معابر و خیابان ها را از اقدامات این شورا دانست و گفت: تصویب پروژه‌ها و لایحه‌های شهری در شورا انجام شده که با برنامه زمانبندی در سال جاری اجرا خواهند شد.

وی با اشاره به برجسته ترین فعالیت شورای شهر ابراز کرد: بررسی بودجه سال ۹۵ شهرداری و تصویب سرمایه گذاری های مشترک با این نهاد انجام شده است.

رییس شورای اسلامی شهر همچنین با بیان اینکه هیچ مصوبه جدیدی از طرف شورا برای شهرداری ارائه نخواهد شد تصریح کرد: تا پایان تکمیل پروژه های نیمه تمام سال گذشته هیچ طرحی از سوی شورای اسلامی شهر جهت شروع فعالیت به شهرداری واگذار نمی‌شود.

فصیحی رامندی در پایان با اشاره به رسالت رسانه‌ها خاطر نشان کرد: رسانه‌ها فرهنگ‌ساز و تاثیرگذار در شور اجتماعی جامع هستند و مجموعه شورای شهر اهتمام ویژه‌ای به رسانه ها دارد و پذیرای هرگونه انتقاد و پیشنهاد از طرف مردم و رسانه‌ها هستند تا جامعه عمل بپوشانند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار