آل‌سعود باید امنيت و عزت حجاج ايراني را تضمین نماید
کد خبر: 104406
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹
مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان قزوین:
شاخص : مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی قزوین با اشاره به کارشکنی‌های اخیر عربستان در امور حج گفت: آل سعود نمی‌تواند با ملت انقلابی و دین‌مدار جمهوری اسلامی ایران که در مسیر اسلام حقیقی گام برداشته‌اند، کنار بیاید.

حجت‌الاسلام علی نعمت‌اللهی، مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان قزوین صبح امروز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص با اشاره به کارشکنی‌های اخیر عربستان در امور حج تمتع ایران، اظهار کرد: ‌عربستان در رابطه با مسلمانان چه شیعه و چه سنی هیچگاه رفتار مناسبی نداشته است.

وی ابراز کرد: پرونده سیاه دولت عربستان در برخورد با حجاج ایرانی از جمله فاجعه سال گذشته، اثبات کرده است که نمی‌خواهد همکاری لازم را با کشور ما داشته باشد.

مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان قزوین در ادامه گفت: عربستان با راهی که در پیش گرفته است می‌خواهد خواسته‌های خود را به ایران تحمیل کند.

این مسئول با اشاره به سنگ اندازی‌های مکرر عربستان، تصریح کرد: آل سعود نمی‌تواند با ملت انقلابی و دین‌مدار جمهوری اسلامی ایران که در مسیر اسلام حقیقی گام برداشته‌اند نه اسلام آمریکایی، کنار بیاید.

نعمت‌اللهی اضافه کرد: اعتقادات و آرمان‌های ملت ایران با منافع سران عربستان که دست نشانده آمریکا و قدرت‌های جهانی هستند در تقابل است از این رو به هر بهانه‌ای در پی دشمنی با ملت ایران هستند.

وی با اشاره به مدیریت ضعیف عربستان در امور حج تاکید کرد: امنیت جانی و مالی و از همه مهم‌تر عزت حجاج ایرانی از جمله حقوقی است که دولت عربستان باید تضمین کننده آن باشد.

مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان قزوین در پایان تاکید کرد: تا زمانی که عزت حجاج و مسلمانان رعایت نشود نباید زیر بار تحمیل عربستان رفت.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار