آماده‌باش قزوین در آستانه آغاز دور دوم سفرهای تابستانه
کد خبر: 106865
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳
جانشین ستاد هماهنگی خدمات سفر خبر داد:
شاخص : جانشین ستاد هماهنگی خدمات سفر استان قزوین از آماده‌باش دستگاه‌های خدمات‌رسان برای دور دوم سفرهای تابستانه در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی دیروز در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان که در استانداری قزوین برگزار شد، با اشاره به در پیش بودن سفرهای تابستانه از آمادگی استان برای پذیرایی و خدمات رسانی به مسافران خبرداد.

جانشین ستاد هماهنگی خدمات سفر استان قزوین تصریح کرد: با توجه به فرا رسیدن تعطیلات عید سعید فطر و آغاز دور دوم سفرهای تابستانی، هماهنگی های لازم با دستگاه های خدمات رسان و امدادی صورت گرفته و آنها در آمادگی کامل به سر می برند.

این مسئول خاطرنشان کرد: فراهم نمودن تسهیلات و خدمات رفاهی مناسب برای مسافران از طریق نهادهای مرتبط و پیگیری آن توسط متولیان امور در دستگاه‌های اجرایی ضروری است.

حبیبی با اشاره به موقعیت جغرافیایی ویژه قزوین و پتانسیل بالای آن در جذب گردشگر افزود: استان قزوین به صورت کامل در مسیر تردد استان‌های شمال و غرب کشور قرار گرفته ضمن اینکه برخی از نقاط این استان مانند منطقه الموت به ویژه دریاچه اوان، آوج و طارم به واسطه شرایط مساعد و مطلوب آب و هوایی از امکان بیشتری برای اقامت مسافران و گردشگران ورودی به استان برخوردارند.

وی با بیان اینکه قزوین با ۱۱ استان ارتباط ترافیکی دارد و یکی از استاهای پر ترافیک کشور است، تاکید کرد: عوارضی ها در زمان اوج ترافیک به بازگشایی مسیر ها اقدام کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار