آماده‌باش 200 راهدار برای استقبال از مسافران در قزوین
کد خبر: 107059
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۲۰
مدیر راهداری اداره راه و شهرسازی استان خبر داد
شاخص : مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از آماده‌باش 200 راهدار به منظور استقبال از مسافران در تابستان امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، جواد حق‌لطفی دیروز در جلسه کمیته ایمنی راه‌ها که در سالن جلسات اداره راه و شهرسازی استان برگزار شد، از آمادگی ۲۴ باب راهدارخانه و آماده باش تمامی اکیپ های راهداری به منظور استقبال از مسافران با توجه به آغاز سفرهای تابستانی خبر داد.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین تصریح کرد: این استان دارای محورهای مهم و پر تردد کشور است و به نوعی ترافیک استان های شمالی، غربی و پایتخت را تنظیم می کند.

این مسئول اعلام کرد: عوامل راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین به یاری ۲۰۰ نفر از راهداران و با استفاده از گشت های راهداری مجهز به ردیاب‌های ماهواره ای و بی سیم، به صورت شبانه روزی آماده فراهم آوری بستری ایمن جهت تردد هموطنان در سطح جاده های استان هستند.

حق‌لطفی در ادامه افزود: خط کشی راههای اصلی و شریانی استان در دست اقدام و عملیات نصب بلوک بتنی مفصلی و همچنین تعمیرات گاردریل نیز به صورت مستمر در حوزه استحفاظی انجام شده است.

حبیبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین هم در این جلسه تاکید کرد: برای تعطیلات پیش رو و مسافرت ها، آماده به کار بودن دوربین های کنترل سرعت در سطح جاده ها، خط کشی، لکه گیری و روکش آسفالت جاده های مهم و پر تردد و کنترل عوارضی ها از نکات مهم و حساس است که باید مورد توجه قرار گرفته و دارای اولویت باشد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار