Iranjb.ir

آماده‌باش 200 راهدار برای استقبال از مسافران در قزوین
کد خبر: 107059
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۲۰
مدیر راهداری اداره راه و شهرسازی استان خبر داد
شاخص : مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از آماده‌باش 200 راهدار به منظور استقبال از مسافران در تابستان امسال خبر داد.
۸۱۳۵۶۴۳۷-۶۰۲۵۶۵۷

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، جواد حق‌لطفی دیروز در جلسه کمیته ایمنی راه‌ها که در سالن جلسات اداره راه و شهرسازی استان برگزار شد، از آمادگی ۲۴ باب راهدارخانه و آماده باش تمامی اکیپ های راهداری به منظور استقبال از مسافران با توجه به آغاز سفرهای تابستانی خبر داد.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین تصریح کرد: این استان دارای محورهای مهم و پر تردد کشور است و به نوعی ترافیک استان های شمالی، غربی و پایتخت را تنظیم می کند.

این مسئول اعلام کرد: عوامل راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین به یاری ۲۰۰ نفر از راهداران و با استفاده از گشت های راهداری مجهز به ردیاب‌های ماهواره ای و بی سیم، به صورت شبانه روزی آماده فراهم آوری بستری ایمن جهت تردد هموطنان در سطح جاده های استان هستند.

حق‌لطفی در ادامه افزود: خط کشی راههای اصلی و شریانی استان در دست اقدام و عملیات نصب بلوک بتنی مفصلی و همچنین تعمیرات گاردریل نیز به صورت مستمر در حوزه استحفاظی انجام شده است.

حبیبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین هم در این جلسه تاکید کرد: برای تعطیلات پیش رو و مسافرت ها، آماده به کار بودن دوربین های کنترل سرعت در سطح جاده ها، خط کشی، لکه گیری و روکش آسفالت جاده های مهم و پر تردد و کنترل عوارضی ها از نکات مهم و حساس است که باید مورد توجه قرار گرفته و دارای اولویت باشد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار