ایران جانبی

» آماده باش کامل نیروی انتظامی برای برقراری امنیت در شب‌‌های احیا
کد خبر: 189420
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۸:۴۴
رئیس پلیس پیشگیری استان قزوین اعلام کرد:
شاخص : رئیس پلیس پیشگیری استان قزوین از تمهیدات ویژه پلیس در شب‌های احیا خبر داد.

سرهنگ علی چگینی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص برنامه‌‌های پلیس قزوین برای تأمین امنیت شهروندان در شب‌ های قدر اظهار کرد: با توجه به برپایی مراسم شب‌های قدر و حضور شهروندان در مساجد، پلیس وظیفه دارد در حوزه تأمین امنیت شهروندان و منازل‌شان، اقداماتی را اتخاذ کند.

وی تصریح کرد: در این شب‌ها گشت‌های پلیس قزوین با آمادگی کامل به صورت پیاده، موتوری و خودرویی تلاش خواهند کرد تا امنیت را برقرار کنند.

رئیس پلیس پیشگیری استان قزوین با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت‌ها مانند مردم و بسیج در امر برقراری امنیت در قزوین، گفت: مأموران پلیس استان در تمام مساجد، تکایا و حسینیه‌ها به صورت آشکار حضور فیزیکی خواهند داشت.

این مسئول انتظامی از شهروندان درخواست کرد: از وضعیت ایمنی منازل خود اطمینان حاصل کرده و اگر نواقصی در بحث امنیتی منازل وجود دارد، آنها را برطرف کرده و سپس از منازل خود خارج شوند.

چگینی اضافه کرد: شهروندان در زمان مراجعه به مساجد و تکایا از پارک کردن خودروهای خود در مکان‌های خلوت و فاقد روشنایی خودداری کنند.

وی تأکید کرد: افراد به هیچ عنوان اموال خود را در خودروها نگذارند چرا که بیشترین سرقت‌های در حال وقوع، سرقت لوازم داخل خودروهاست.

رئیس پلیس پیشگیری استان قزوین افزود: شهروندان به جای نگهداری اموال قیمتی مانند طلا و جواهرات، ارز در منازل، آن‌ها را در صندوق امانات نگهداری کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار