آمادگی فضای استان برای پیشرفت در پسابرجام / تیم مذاکره کننده حیله های دشمن را در چاله تاریخ ریخت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92763
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱
استاندار قزوین تاکید کرد:
شاخص : استاندار قزوین با اشاره به حضور هیئت‌ها و سفرای مختلف در فضای پسابرجام در استان  گفت: تیم مذاکره کننده حیله های دشمن را در چاله تاریخ ریخته و روی آن سیمان کشید.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، فریدون همتی در همایش فرصت‌های پس از برجام که با حضور رئیس سازمان انرژی کشور در مجتمع ورزشی الغدیر برگزار شد، با اشاره به موفقیت تیم مذاکرات هسته‌ای ایران اظهار کرد: این تیم در صحنه نابرابر با دشمن دستاوردهای مهمی را برای نظام و ملت به ارمغان آورد.

استاندار قزوین با بیان این‌که ایستادگی و جهاد ملت ایران موجب پیروزی  در  جنگ تحمیلی شد، افزود: تیم مذاکره کننده به عنوان یک تیم محدود اما پرتوان توانست با تکیه بر علم و عقلانیت، حمایت رهبری و مردم از این نبرد سربلند بیرون بیاید.

این مسئول تاکید کرد: دشمن با هر بهانه‌ای از قبیل جنگ، کودتا و ایجاد نارضایتی به دنبال زمین گیر کردن نظام اسلامی است.

همتی تصریح کرد: امروز ایران در جایگاهی قرار گرفته که  دشمن آن را به عنوان یکی از چند کشور منحصر به فرد در تجارت هسته‌ای پذیرفته است.

وی  با اشاره به ضرورت پرورش دانشمندان انقلابی و متعهد به کشور بیان کرد: کشور ما دارای ظرفیت‌های بی‌شماری از دانشمندان است که با اراده به بزرگترین دستاوردها دست پیدا می کنند.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: تیم مذاکره کننده  حیله های دشمن را در چاله تاریخ ریخته و روی آن سیمان کشید اما جوانان و دانشمندان این کشور زنده اند و با ارده می‌توانند ده‌ها اراک و فوردو را بسازند.

این مسئول با اشاره به حضور هیئت‌ها و سفرای مختلف در فضای پسابرجام در استان  گفت:  مجموعه مدیران استان قزوین در شرایط جدید مسیر اقتصاد مقاومتی و برنامه مشترک ملی رئیس جمهور را اجرایی کنند.

همتی تصریح کرد: دشمن پس از چندین سال دروغ‌پردازی  به این حقیقت رسید که جمهوری اسلامی ایران در مسیر تولید سلاح هسته‌ای نیست بلکه به دنبال انرژی هسته‌ای صلح آمیز برای پیشرفت و توسعه خود است.

وی در انتها اضافه کرد:  باید  دستاوردهای نظام را ارج نهاد و با تبیین آن‌ها برای مردم انگیزه و امید در جامعه ایجاد کرد چرا که ملت ایران همواره برای صیانت از ارزشهای انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها حضور داشته‌اند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار