آمادگی کامل راهداران قزوینی در محورهای مواصلاتی/ تمامی راه‌های استان باز است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 84498
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۳۵
مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان:
شاخص : مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین با اعلام اینکه تمامی محورهای مواصلاتی استان باز است گفت: همه راهداران استان در پایگاه های راهداری و راهدارخانه ها مستقر و با تمامی تجهیزات و امکانات در حال برف روبی راه های استان هستند.

جواد حق لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با بیان اینکه از ساعت ۶ صبح امروز بارش برف در استان آغاز شده، اظهار کرد: در تمامی محورهای مواصلاتی استان شاهد بارش برف هستیم و تمامی این راه ها باز و تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین عنوان کرد: گرده آوج در محور قزوین- همدان، آزاد راه قزوین- زنجان، گردنه کوهین در محور قزوین- رشت، گردنه قسطین لار و بهرام آباد منطقه الموت، گردنه طالقان، محور بوئین زهرا به سمت ساوه با بارش برف به همراه کولاک شدید همراه است.

این مسئول تصریح کرد: همه راهداران استان در پایگاه های راهداری و راهدارخانه ها مستقر و با تمامی تجهیزات و امکانات در حال نمک پاشی و برف روبی راه های استان قزوین هستند.

حق لطفی گفت: خوشبختانه تاکنون تصادف منجر به کشته یا زخمی شدن سرنشینان خودرو در جاده های استان گزارش نشده است.

وی از رانندگان و همشهریان خواست: با توجه به کاهش شدید دما، وقوع پدیده کولاک و کاهش دید از سفرهای غیر ضرور پرهیز و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در ادامه افزود: سامانه ۱۴۱ مرکز پیام اداره کل راه و شهرسازی ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات همشهریان است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار