آمادگی کامل مراکز انتقال خون استان قزوین در روز تاسوعا و عاشورا
کد خبر: 115636
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
مدیرکل انتقال خون قزوین خبر داد
شاخص : مدیرکل انتقال خون قزوین گفت: مراکز انتقال خون استان علاوه بر روزهای ماه محرم، در تاسوعا و عاشورا نیز پذیرای اهداکنندگان خون هستند.

محمدحسین برادران، مدیرکل انتقال خون قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار  شاخص با اشاره به برگزاری طرح نذر خون در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: طرح نذر خون همزمان با سراسر کشور و طبق سال‌های گذشته در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در استان قزوین برگزار می‌شود.

وی گفت: در ایام ماه محرم مراکز انتقال خون قزوین آمادگی لازم را برای دریافت خون از اهداکنندگان دارند، لذا از مردم شریف استان تقاضا داریم تا برای تامین نیاز سازمان انتقال خون نسبت به اهدای خون در ساعات تعیین شده اقدام کنند.

برادران افزود: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اداره کل انتقال خون قزوین و پایگاه تاکستان به‌صورت صبح و ظهر آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

این مسوول در ادامه گفت: مرکز پذیرش اهدای خون در شهر قزوین در روز تاسوعای حسینی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ نیمه شب و برای روز عاشورا از ۸ صبح تا ۲۰ شب فعال است.

مدیرکل انتقال خون قزوین ادامه داد: در شهرستان تاکستان نیز برای روز تاسوعا از ۸ صبح تا ۱۶ و برای روز عاشورا از ۸ تا ۱۵ ادامه دارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار