محدودیت های ترافیکی به مناسبت برگزاری کنگره ملی ۳۰۰۰شهید قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 176749
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۳:۵۴
فرمانده انتظامی استان اعلام کرد:
شاخص : رئیس کمیته امنیت و حفاظت کنگره 3 هزار شهید استان قزوین از آمادگی کامل پلیس قزوین برای برگزاری یک رویداد تاریخی و فرهنگی در استان خبر داد.

سردار مهدی محمودی رئیس کمیته امنیت وحفاظت کنگره ۳ هزار شهید استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار  اجتماعی شاخص، اظهار کرد: کنگره ۳هزار شهید که به مدت ۴ روز در مکان نمایشگاه بین المللی قزوین برگزار خواهد شد پلیس قزوین تدابیر ویژه امنیتی – انتظامی و ترافیکی برای این رویداد تاریخی و فرهنگی استان اتخاذ کرده است.

وی افزود:کنگره ۳ هزار شهید استان فرصتی است که بتوانیم از امنیتی که حاصل خون شهدا است با پوشش امنیتی – انتظامی و ترافیکی در برگزاری هر چه مطلوب این مراسم در برابر ایثار و شهادت آنها ادا دین کنیم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه این کنگره با حضور خانواده ۳ هزار شهید استان، مسئولین لشکری و کشوری و آحاد امت حزب الله برگزار خواهد شد و از حساسیت بالایی برخوردار است افزود: در برگزاری کنگره در راستای تامین امنیت مراسم گشت های پیاده و خودرویی ما فعال و پلیس راهور استان نیز ،ضمن اعمال محدودیت های ترافیکی در مبادی منتهی به مکان مراسم بر تردد و ترافیک خودرو ها نظارت کامل خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه محدودیت های ترافیکی از تقاطع صدا وسیما ، میدان حج و اسماعیل آباد به سمت نمایشگاه بین المللی ، اجرا خواهد داشت تصریح کرد: محدودیت های ترافیکی از ساعت ۰۷۰۰ تا ۱۳۰۰در ۴ روز از برگزاری مراسم اعمال خواهد شد.

رئیس کمیته امنیت وحفاظت کنگره ۳ هزار شهید استان اضافه کرد: تردد به “اسماعیل آباد” از سمت میدان “شورا” به سمت آزاد راه و از اسماعیل آباد به قزوین از آزاد راه و از دیگر مسیر های منتهی به قزوین در زمان محدودیت های ترافیکی امکان پذیر خواهد بود.

سردار محمودی از شهروندان خواست : همکاری لازم را با پلیس در تامین نظم و امنیت کنگره ۳ هزار شهید قزوین داشته باشند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار