آمار اشتغال‌زایی اداره کار با واقعیت در جامعه مطابقت ندارد
کد خبر: 122820
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۵ - ۵:۵۹
نماینده بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی:
شاخص : نماینده بوئین‌زهرا و آوج گفت:آمار ارائه شده توسط اداره کار از افزایش اشتغال‌زایی در استان حکایت دارد اما آنچه که ما در مراجعات مردمی با آن مواجه هستیم خلاف این موضوع است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، روح‌الله بابایی صالح، نماینده مردم بوئین‌زهرا و آوج پیش‌از ظهر امروز در شورای اشتغال و سرمایه‌گذاری که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: کسب رتبه در زمینه اشتغال‌زایی به این معنی می‌باشد که استان قزوین حرفی برای گفتن و زمینه‌ای برای پیشرفت دارد.

وی افزود: آمار اشتغال‌زایی و فرصت‌های شغلی در استان باید به تفکیک شهرستان‌ها مشخص شود تا بتوانیم جهت حل مشکلات بیکاری اقدام کنیم.

نماینده بوئین‌زهرا و آوج در رابطه با آمار بیکاری ارایه شده توسط اداره کار تصریح کرد: آنچه در این آمار مشهود است، افزایش اشتغال‌زایی در استان است اما چیزی که ما در مراجعات مردمی با آن مواجه هستیم خلاف این موضوع را نشان می‌‌دهد.

بابایی صالح بیان کرد: طی مکاتباتی که با فرمانداران بوئین‌زهرا داشته‌ایم در این شهرستان تعدیل نیروی بسیاری صورت گرفته است.

وی عنوان نمود: در زمینه رشته‌های دانشگاهی مورد نیاز استان باید برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گیرد که البته این امر مستلزم زمان بسیار است.

بابایی صالح گفت: مسوولان باید در حال حاضر به دنبال راهکاری برای حل مشکل بیکاری باشند.

نماینده بوئین‌زهرا و آوج در پایان افزود: در استان قزوین کمی در زمینه کاریابی کوتاهی می‌شود؛ در حال حاضر مکاتبات ما برای حل مشکل بیکاری جوانان با شهرک صنعتی لیا و البرز صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار