آمده ام تا با اثر انگشت رنگین خود مهر ابطال بر تمام خواسته های ناکارآمد دشمن بزنم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94611
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۳:۰۲
شاخص گزارش می‌دهد:
شاخص : مردم انقلابی قزوین امروز در کنار هم و با حضور باشکوه پای صندوق‌های رای  جلوه‌ زیبا از هوشیاری ملت بزرگمان را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، هفتم اسفندماه فرصتی با ارزش برای تبلور عظمت و بزرگی ملت غیور ایران اسلامی است؛ مردم انقلابی قزوین امروز در کنار هم و با حضور باشکوه پای صندوق‌های رای، جلوه‌‌ای زیبا از هوشیاری ملت بزرگمان را به نمایش گذاشتند.

مردمی که با مشارکت جدی و فعال در اولین ساعات انتخابات حضور یافتند تا نقش خطیر خود را در آبادانی کشور و مقابله با تمام بدخواهان و دشمنان قسم خورده مُلک و ملّت ایفا کنند.

در خیل عظیم از جمعیت حاضر در شعب اخذ رای برآن شدیم تا اهداف آنان را از شرکت انتخابات جویا شویم…

یکی از هم استانی هایمان در گفت و گو با خبرنگار شاخص نیوز اظهار کرد: من برای دفاع از دین، رهبری و مملکت به پای صندوق رای آمدم تا بتوانم با رای خودم دست اجنبی را از کشورم کوتاه کنم.

وی با بیان اینکه انتخابات یک تکلیف الهی است گفت: مردم ایران باید با حضور در پای صندوق رای به دشمن بگویند ما ایرانی ها با توطئه های شما از میدان به در نخواهیم شد.

مردی میانسالی با اشاره به حضور مردم در جنگ تحمیلی و ایستادگی در مقابل تحریم‌ها گفت: با توجه به مشارکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امید است که با بلوغ سیاسی خود به پای صندوق ها بیایند و مشت محکمی بر دهان استکبار بزنند.

وی در ادامه گفت: با توجه به تکلیف الهی برای انتخاب نمایندگانی آمده‌ام که بتوانند یک مجلس کارآمد و انقلابی را در قالب گفتمان انقلاب اسلامی بنا کنند.

جوانی ۲۰ ساله با بیان اینکه علت حضورش در انتخابات دفاع از ارزش‌های انقلاب است، تصریح کرد: امروز آمده ام تا با اثر انگشت رنگین خودم مهر ابطال بر تمام خواسته های ناکارآمد دشمن بزنم و عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را تایید کنم .

این جوان در ادامه تقاضا کرد: از مردم درخواست می‌کنم که با نگاه الهی و تعهد انقلابی به پای صندوق بیایند تا بتوانیم قانون گذاران اصلح را انتخاب کنیم.

یک روحانی جوان گفت: با توجه به تاکیدات رهبری برای حضور سریع در صحنه های اینچنینی به میدان آمده‌ام تا حماسه ای دیگر را در عید دوم انقلاب عملی کنم.

وی با تاکید بر اینکه هر رای ما شلیک تیری بر قلب دشمنان اسلام و استکبار جهانی است، افزود: دشمن باید بداند که ملت همیشه حاضر در صحنه ایران با حضور به موقع خود از هیچ کمکی در جهت دفاع از ارزش‌های انقلاب دریغ نخواهند کرد.

خانم میانسالی با بیان اینکه حضور چشمگیر مردم نشان از حفظ وحدت و یکپارچگی ملت در برابر دشمن است، اذعان داشت: من مسلمانم و برای پایبندی به اسلام به پای صندوق آمده‌ام تا به ابر قدرت‌ها بگویم ما ملت ایران استوار و پر صلابت بر روی پای خود می ایستیم.

یک جوان رای اولی با تصریح بر اینکه به پشتوانه رهبرم به میدان آمده‌ام اظهار کرد: من به صحنه آمده ام تا به دشمن بگویم که همواره با حضور خود در صحنه برای حمایت از رهبری و ولایت فقیه آماده خواهم بود.

وی افزود: مملکت ما نفوذ ناپذیر بوده و با راهنمایی‌های قاطع مقام معظم رهبری می توانیم انقلابمان را به انقلاب امام زمان وصل کنیم.

مادری به همراه کودکش با بیان اینکه دستهای کوچک فرزندان ما گره های بزرگی را باز می‌کند، خاطرنشان کرد: ما باید به فرزندانمان بیاموزیم که پای انقلاب بمانند چرا که ما برای این انقلاب سختی های بسیاری را تحمل کرده ایم.

من به عنوان یک مادر ایرانی حاضر هستم تمام فرزندانم را در راه دفاع از ارزش های انقلاب نثار کنم و به دشمن بگویم که در برابر اتحاد مردم ایران نمی تواند هیچ غلطی بکند.

پیرمردی هفتادساله با بیان اینکه با گذشت ۳۷ سال از انقلاب ما همچنان پای انقلاب ایستاده و از آرمانهایش دفاع می کنیم، اظهار کرد: هر رای ما بیعتی دوباره با مقام معظم رهبری و امام راحل است من برای کوری چشم دشمن آمده ام تا بگویم که با اتحاد ملت ایران نمی‌تواند خیالی بیش باشد.

وی در ادامه گفت: ملت ما با هوشیاری خود به هیچ کشور متجاوز گری اجازه دخالت در کشورمان را نخواهند داد و همواره  پا به پای رهبری حافظ کشور اسلامی هستند.

دختر جوانی با اشاره به اینکه انتخابات موجب ایجاد اقتدار در نظام و امنیت ملی است، خاطرنشان کرد:مردم باید در انجام این وظیفه ملی و سیاسی پیشتاز شده تا بتواینم قدردان خون‌هایی باشند که برای دفاع از کشور ریخته شده است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار