آزادی سران فتنه مسئله‌ای را حل نخواهد کرد/ برخی می‌خواهند مردم را نسبت به انقلاب و نظام بدبین نمایند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 122941
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲:۵۸
فرمانده قرارگاه عمار:
شاخص : فرمانده قرارگاه عمار با اشاره به اینکه آزادی سران فتنه مسئله‌ای را حل نخواهد کرد افزود: برخی می‌خواهند مردم را نسبت به انقلاب و نظام بدبین نمایند، مشکلات کشور تنها با تکیه بر ظرفیت و توان داخلی قابل حل است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، سومین یادواره شهدای فتنه۸۸ و گرامیداشت خروش مردمی ۹دی شب گذشته در حسینیه شهید مطهری(ره) سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین با حضور آحاد مردم و مسوولین استان برگزار شد.

حجت الاسلام مهدی طائب، فرمانده قرارگاه عمار در این مراسم اظهار کرد: فتنه۸۸ و بازخوانی آن باید بارها در طول سال انجام گیرد تا از ابعاد مختلف بررسی و امکان تفهیم آن برای عموم افراد جامعه فراهم شود.

این استاد حوزه و دانشگاه با تصریح اینکه فتنه۸۸ اولین و آخرین فتنه از سوی دشمنان نبوده و نخواهد بود، ابراز کرد: جامعه اسلامی باید خود را برای فتنه بزرگتر که در آینده رخ خواهد داد آماده کند.

طائب اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی و انقلاب بر پایه واقعه کربلا و عاشورا بنا شده؛ تنها راه نجات از مشکلات و حیله دشمنان، جهاد در راه است.

وی افزود: همواره تلاش یزیدیان زمان بر این است تا کربلا در کربلا بماند و جریان حسینی رواج پیدا نکند اما باید بدانند این وعده و نصرت الهی است که حق همیشه بر باطل پیروز خواهد شد.

فرمانده قرارگاه عمار بیان کرد: جامعه امروز ما با ابعاد دیگری از فتنه مواجه است، فتنه‌ای که دشمن تلاش می کند تا مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین نماید.

طائب یادآوری کرد: فتنه ۸۸ یک فتنه بزرگ و پیچیده بود که با آن روبه‌رو شدیم زیرا کسی فکر نمی‌کرد که امثال میرحسین موسوی‌ها از عوامل جاسوسی داخلی برای آمریکا باشند.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه از حصر درآوردن سران فتنه همچون موسوی و خاتمی مشکلی را حل نخواهد کرد، افزود: در سال۸۸ آمریکا با کمک سربازان داخلی خود توانست فرماندهی افراد را به عهده بگیرد و درصدد بود شعار ” نه غزه/ نه لبنان/ جانم فدای ایران” به وقوع بپیوندد تا روحیه انقلاب و انقلابی‌گری با این شعار از خاطره‌ها و اذهان عموم جامعه پاک و به فراموشی سپرده شود.

برخی مسوولین از فتنه۸۸ عبرت نگرفته و پای میز مذاکره برجام نشستند

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد: مسوولین با تمام دشمنی ها و بدعهدی ها  پای میز مذاکرات برجام نشستند و باز هم از دشمنان انقلاب ضربه خوردند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها در برجام به دنبال همان اهداف سال ۸۸ بودند و هستند، خاطرنشان کرد: این اتفاق به زبان خنده و به صورت نرم در حال وقوع است و باید از آقایان مذاکره کننده جویا شد که اگر فقط  کلید برجام و مسائل اقتصادی در پای میز مذاکرات بود چرا صحبت از فردو ، نطنز ، اراک و سوریه به میان آمد؟

فرمانده قرارگاه عمار با اشاره به پول‌های بلوکه شده ملت ایران گفت: گنج‌های میلیاردی ملت در آنسوی مرزها موجب طمع برخی دوستان در مذاکرات شد تا جایی که دست به التماس برداشتند و فراموش کردند که ماری بر این گنج‌ها چنبره زده است و به هیچ وجه حاضر به کنار رفتن نیست.

طائب افزود: فکر کردند با انجام خواسته‌های مارصفتان می‌توان به گنج خود دست یافت اما افسوس؛ از جنگ صفین هم درس نگرفتیم که اگر عمروعاص هر زمانی از مواضع خود کوتاه نیاید، امثال ابوموسی‌ها همواره رکب خواهند خورد .

استاد حوزه و دانشگاه اذعان داشت: امید برخی که خیلی به مذاکرات خوش‌‎بین بودند و همان‌هایی که دشمن را دوست گرفتند و از دوستان خود غفلت کردند در حال حاضر مبدل به ناامیدی شده است.

وی یادآوری کرد: پس از سفر ریاست بانک مرکزی دولت فعلی هم متوجه شدیم که هیچ دستاوردی از مذاکرات عاید ما نشده اما حضرات فرمودند برای رسیدن به گنج معروف دو راهکار پیش روی ما است.

باید بیاموزیم فتنه تمام نشده و هنوز جریان دارد

این کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه باید بیاموزیم فتنه تمام نشده و جریان دارد و فقط شکل آن تغییر کرده است، اضافه کرد: فتنه ۸۸ کمک کرد تا دشمن و دشمن شناسی را بیاموزیم و اینکه نباید به کسی امیدوار بود و فراموش نکنیم مشکلات کشور تنها با تکیه بر ظرفیت داخلی قابل حل است.

وی گفت:جنگ سوریه، یک جنگ جهانی سوم است که در پس آن صدای شکسته شدن آمریکا و کشورهای معاند و همچنین افول و فروریختن آن‌ها دیده می‌شود و اظهارات انتخاباتی اخیر آقای ترامپ گواه این ادعاست که تمام توان آن‌ها در حال از بین رفتن است.

فرمانده قرارگاه عمار افزود: داستان فرار ترامپ و نیروهای نظامی‌اش از منطقه این نوید را به ما می‌دهد که داستان یوسف و انداختن او به چاه مجدد در حال وقوع است.

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: در این داستان، آن‌ها ما را به چاه جنگ، تحریم، برجام و فتنه انداختند اما روزی خواهد رسید که آنان به ایران و ایرانی سجده خواهند کرد.

وی در خاتمه یادآوری کرد: خداوند متعال برای آنان که مقاومت و ایستادگی کنند دو بشارت فتح و امداد غیبی را همواره یادآوری می‌کند و کشور ما شهد شیرین ابر قدرت بودن را در آینده نزدیک خواهد چشید و امروز این موضوع به واقعیت نزدیک است.

انتهای پیام/۱۰۰۵

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار