آمریکا به دنبال براندازی انقلاب اسلامی است/ توافق برجام از همان ابتدا اشتباه بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 163548
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۳:۳۳
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: هیچ تفاوتی میان اروپا و آمریکا نیست و نیت شوم آن‌ها براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار کرد: از همان ابتدا روشن بود که برجام حیله و نیرنگی از سوی آمریکاست که فقط فریب خوردگان به دنبال آن بودند.

وی افزود: اکنون نیز معتقدم که آمریکا علی رغم اظهارات بیهوده آقای ترامپ از برجام خارج نشده بلکه برجام را با همه مشکلاتش به اروپایی‌ها سپرده است.

امام جمعه قزوین عنوان کرد: غرب‌زدگانی که پیش از این با محوریت آمریکا برجام را به عنوان یک بلای وحشتناک شیطانی به جان مردم ما انداخته بودند اکنون تصمیم دارند این بلا را از اروپا مدیریت کنند.

عابدینی خاطرنشان کرد: هیچ تفاوتی میان اروپا و آمریکا نیست و نیت شوم آن‌ها براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و هردو در مجموعه استکبار جهانی و شیطان بزرگ می‌گنجند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: در واقع برجام از همان ابتدا بیهوده بود؛ هیچ اعتمادی به طرف‌های مذاکره نداشتیم و نداریم، امیدواریم که خداوند شر برجام و دشمنان از جمله آمریکا و اروپا را از سر ملت ایران کم کند و عزت و اقتدار مردم به جایگاه واقعی خود باز گردد.

وی در انتها گفت: مسوولین همواره باید بیدار باشند و سلطه اجانب را نپذیرند تا از شر ندامت و خفت در دنیا و آخرت در امان باشند.

انتهای پیام/ ۹۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار