آموزش بافتنی برای رهایی از مرگ! + تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88427
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۹:۳۵
شاخص : مادربزرگ انگلیسی برای رهایی از مرگ مجبور شد کلاس آموزش بافتنی در زندان ایجاد کند.

شاخص نیوز: خانم سندیفورد که به علت حمل مواد مخدر در سال ۲۰۱۳ محکوم به مرگ شد، برای تامین مخارج آخرین دادخواست خود مجبور شد کلاس‌های بافتنی در زندان برگزار کند.

طبق گزارش دیلی میل با نزدیک شدن به تاریخ اجرای حکم، مادر بزرگ ۵۹ ساله شروع به آموزش ۲۰ هم سلولی خود کرد. این افراد، اکنون مشغول درست کردن ژاکت پشمی، شال،تدی بر و جعبه کادو‌های عید پاک در سلول خود هستند. از فروش این وسایل بافتنی علاوه بر هزینه نخ و وسایل اولیه و مورد نیاز،  تا کنون بیش از ۷ هزار پوند بدست آمده که مبلغ قابل توجهی است.

آموزش بافتنی برای رهایی از مرگ!

از آن جهت که وکیل او ماه گذشته به جرم فساد دستگیر شد، شانس او برای تبرئه شدن بسیار کم است. علاوه بر این موضوع، حتی اگر او بتواند در این فرصت کم، وکیل دیگری استخدام کند، او هنوز به ۱۵ هزار پوند برای تشکیل داد نیاز دارد. در نتیجه این آیتم‌ها با نزدیک شدن به روز دادگاه از اهمیت زیادی برخورداراند. مقامات اندونزیایی قصد دارند بعد از وقفه‌ای کوتاه،  محاکمه را از سر گیرند. خانم سندیفورد در ژانویه ۲۰۱۳ حکوم به مرگ شد و حکم وی در هر زمانی قابل اجراست.

آموزش بافتنی برای رهایی از مرگ! + تصاویر

ایده  بافتنی  اولبن بار  از طریق خواهرش به او پیشنهاد شد تا پتویی برای نوه‌اش ببافد. او گفت با این کار از فکر و خیال‌های بیهوده جلوگیری کرد. او در اعترافات خود گفته بود که به دلیل تهدید جانی پسر کوچکش او  مجبور به حمل مواد شده‌است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار