آموزش بیش از یک هزار مجری انتخابات در استان/ مشارکت قزوینی‌ها در انتخابات بیش از متوسط کشوری است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94338
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱
دبیر ستاد انتخابات استان:
شاخص : دبیر ستاد انتخابات استان قزوین با اشاره به آموزش بيش از يك هزار مجري انتخابات در استان گفت: میزان مشارکت مردم استان از دوره ششم تا نهم انتخابات مجلس شورای اسلامي بیش از متوسط کشوری بوده است.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، فرامرز مرادی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی مجریان انتخابات اظهار کرد: یک هزار و ۲۴۵ نفر از کارشناسان فرمانداری ها و بخشداری های تابعه، مربیان، اعضای هیئت های اجرایی و نمایندگان فرمانداری آموزش های لازم برای برگزاری انتخابات را فراگرفته اند.

دبیر ستاد انتخابات استان قزوین با اعلام اینکه این مجریان ۵۱ هزار و ۱۵۱ نفر ساعت آموزش دیده‌اند بیان کرد: در حال حاضر هیچ مشکلی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری در زمینه انتخابات وجود ندارد و همه امکانات برای برگزاری انتخاباتی قانونی در استان قزوین فراهم شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه استان قزوین آماده برگزاری یک انتخابات باشکوه، سالم و قانونی است، خاطرنشان کرد: میزان مشارکت مردم استان قزوین از دوره ششم تا نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی حدود سه درصد بیش از متوسط میزان مشارکت کشوری بوده است.

وی با ارائه گزارشی از روند اجرایی عملکرد ستاد انتخابات استان گفت: ستاد انتخابات استان از اواخر اردیبهشت همزمان با سراسر استان با هفت کمیته مصوب کشوری کار خود را آغاز کرد و در این مدت با تشکیل ۲۸ جلسه بر اساس قانون و روز شمار انتخابات تمامی مصوبات اجرایی شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار