آیا فسخ قرارداد جباری از لحاظ قانونی موجه بود؟+مصاحبه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 156251
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
شاخص : با وجود اعلام افتخاری مبنی بر قانونی بودن فسخ قراداد جباری، کمیته تعیین وضعیت باید موجه یا غیر موجه بودن این موضوع را تایید کند.

به گزارش شاخص نیوز؛مجتبی جباری پس از کنار گذاشته شدن از تیم استقلال، شکایت خود را از این باشگاه برای دریافت طلبش به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان ارسال کرد تا پرونده این بازیکن مورد بررسی قرار گیرد.

پس از شکایت مجتبی جباری ،مسئولان کمیته تعیین وضعیت نیز برای صدور رای از مدیران باشگاه استقلال خواستند توضیحات خود را بیان کنند تا رسیدگی به پرونده دقیق تر انجام شود این موضوع تا جایی ادامه داشت که در روز های گذشته قرارداد شماره ۸ شاکی استقلال توسط این باشگاه به صورت یک طرفه فسخ شد تا دوباره پرونده و داستان این بازیکن و باشگاه استقلال در مسیر تازه ای قرار گیرد.

حسن زمانی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره اینکه آیا فسخ یک طرفه قرارداد مجتبی جباری مورد توافق هیئت مدیره بوده است یا خیر گفت: این تصمیمی بود که مدیر عامل باشگاه احتمالا با هماهنگی سرمربی  تیم گرفته است و فکر می کنم در اولین جلسه هیئت مدیره گزارش این موضوع مطرح می شود.

او درباره اینکه آیا چنین برخوردی با جباری درست بوده یا خیر بیان کرد :به شخصه دوست داشتم که این مسئله به شکل دیگری حل شود اما در هر صورت به اینجا ختم شد که چنین اتفاقی رخ دهد و شاید مصلحت به این صورت بوده است.

عضو هیئت مدیره استقلال درباره اینکه آیا فسخ یک طرفه برای باشگاه ضرر مالی خواهد داشت یا خیر افزود:طبق گزارشی که معاون و مدیر عامل باشگاه به هیئت مدیره دادند به این شکل است که قرارداد منعقد شده ضرر مالی به گردن باشگاه نمی اندازد.

همچنین این پرونده همچنان در کمیته تعیین وضعیت در حال بررسی است تا جایی که وثوق احمدی رئیس این کمیته نیز توضیحاتی را درباره فسخ قرارداد میان استقلال و جباری مطرح کرد.

وثوق احمدى رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان درباره اینکه آیا فسخ یک طرفه قراداد مجتبى جبارى توسط باشگاه استقلال درست بوده است یا خیر گفت: باشگاه استقلال طبق بند هایى که در قراداد جباری وجود داشت این باشگاه اجازه فسخ به صورت یک طرفه را داشته است اما اینکه این فسخ موجه یا غیر موجه بوده منوط به رسیدگى بیشتر است.

او ادامه داد: پرونده مجتبی جبارى همچون دیگر پرونده ها که فسخ قراداد یک طرفه در آن صورت مى گیرد نیاز به بررسى بیشتری دارد.به همین دلیل با توجه به فسخ یک طرفه قرارداد توسط باشگاه استقلال منوط به این خواهد بود که ببینیم جبارى نسبت به شکایت جدید بابت این امر اقدام مى کند یا خیر. باید با وجود تصمیم جدید جباری رسیدگی به پرونده را ادامه و یا مختومه کنیم.

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان گفت: پرونده جبارى در این کمیته در حال رسیدگى است و در زمان مقرر راى لازم را صادر مى کنیم.

افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال نیز درباره فسخ قرارداد با جباری گفت:قرارداد ما با جباری بازی به بازی بوده است و پول او را هم کامل بابت ۴ بازی پرداخت کردیم و باید بگویم هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

منبع:  باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار