اتفاق عجیب در مسابقات جهانی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68060
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۱۷
شاخص : دونده آمریکایی به علت خوشحالی زود هنگام مدال برنز مسابقه های جهانی دوومیدانی را از دست داد.

به گزارش سرویس ورزشی شاخص، در جریان مسابقه های دوومیدانی قهرمانی جهان و در فینال دوی ۱۰ هزار متر زنان که با قهرمانی “ویویان چریوت” از کنیا به پایان رسید، خوشحالی زودهنگام دونده آمریکایی باعث شد او مدال این مسابقه ها را ازدست بدهد.

“مولی هادل” دونده ۱۰ هزارمتر تیم ملی آمریکا در رقابت نهایی این ماده در حالی که تا نزدیکی خط پایان نفر سوم بود و مدال برنز خود را حتمی می‌دید خیلی زود شروع به خوشحالی کرد اما همین حرکت باعث شد هم وطنش “امیلی اینفلد” از او سبقت بگیرد.

“هادل” قبل از رسیدن به خط پایان دستانش را به نشانه پیروزی بالا برد و از سرعتش کم کرد که همین باعث شد در نهایت دیگر دونده آمریکایی به علت جلو بودن سرش به مقام سوم برسد و مدال برنز را از هم وطنش بگیرد.

این درحالی است که در پایان رقابت نیز “مولی هادل” به شادی پرداخت و بعد از دقایقی متوجه این اشتباه شد.

هادل بعد از مسابقه گفت: امیلی ضعیف بود اما من یک لحظه غفلت کردم. این اتفاق تنها یکبار در طول زندگی امیلی رخ می‌دهد. من نمی‌دانم که در آینده باز هم می‌توانم این شانس را بیاورم که به مدال برسم یانه.

اینفلد هم بعد از کسب مدال برنز این ماده اظهار کرد: من فقط فرار کردم. البته کمی احساس گناه می‌کنم. او اصلا متوجه نشد که من نزدیکش هستم و کمی دوی خود را کند کرد. من فقط تلاش کردم از خط عبور کنم و از این اتفاق بسیار هیجان زده ام.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار