اتوبوس‌های گردشگری به اینترنت رایگان مجهز خواهند شد/ ۱۷پروژه شهری افتتاح می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 160359
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۴:۱۰
شهردار قزوین:
شاخص : شهردار قزوین با اشاره به اینکه تمام اتوبوس‌های گردشگری به اینترنت رایگان مجهز خواهند می‌شوند یادآور شد: در حوزه حمل ونقل عمومی به زودی 20 دستگاه اتوبوس جدید و پیشرفته وارد ناوگان حمل و نقل شهری خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، علی صفری شهردار قزوین ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری برگزار شد اظهار کرد: شهرداری در راستای خدمات بهینه به گردشگران و شهروندان نیز ستاد نوروزی را تشکیل داده است.

وی افزود: برای اینکه بتوانیم قزوین را به مقصد گردشگری تبدیل کنیم علاوه بر فراهم کردن زیرساخت‌ها باید در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی هم کارهای جدی صورت گیرد.

شهردار قزوین در ادامه گفت: شهرداری در حوزه ارائه خدمات شهری و گردشگری به مسافران و شهروندان برای نوروز ۹۷ ورود کرده است.

این مسوول با اشاره به اینکه تمام اتوبوس‌های گردشگری به اینترنت رایگان مجهز می‌شوند، یادآور شد: در حوزه حمل ونقل عمومی به زودی ۲۰ دستگاه اتوبوس جدید و پیشرفته وارد ناوگان حمل و نقل شهری خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: پایان هفته جاری ۱۷پروژه شهرداری قزوین با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان با حضور استاندار قزوین افتتاح می‌شود.

صفری با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی ۹۷ اولین جشنواره اقوام ایرانی را برگزار خواهیم کرد افزود: در روزهای اخیر نیز جشنواره‌های مختلف خیابانی را در جهت ایجاد فضای بانشاط برای استقبال از بهار برگزار کردیم.

شهردار قزوین عنوان کرد: بنا داریم در تعطیلات نوروزی یک اتفاق خوب هنری را در شهر قزوین رقم بزنیم و در این زمینه نیز تئاترهای خیابانی در مسیر سبزه میدان اجرا خواهد شد.

این مسوول با بیان اینکه در ایام نوروز برنامه‌های متنوعی در همه نقاط شهری و منفصل شهری خواهیم داشت ادامه داد: برگزاری تورهای رایگان قزوین گردی، موسیقی سنتی و نمایش‌های خیابانی از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده است.

وی در پایان افزود: اتوبوس شادی و کاروان شادی بهار از سوی سازمان فرهنگی ورزشی راه‌اندازی خواهد شد و در این ایام برنامه‌های متنوعی را در برخی نقاط شهر برای کودکان و نوجوانان خواهیم داشت.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار